2 izbový apartmán s rozlohou od 54,6 do 55,57 m²

Reality Indonézia

2 izbový byt | Indonézia

Čo by ste povedali na investíciu, ktorá Vám okrem výnosu prinesie aj možnosť dovolenkovať kedyk

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

173,747 € 3218 €/m²

2 izbový apartmán s rozlohou s terasou na streche od 34,9 + 29,7 m² do 36,6 + 29,7m²

Reality Indonézia

1 izbový byt | Indonézia

Hľadáte príležitosť na investíciu, ktorá Vám prinesie dvojnásobný osoh ? Čo tak vlastný apartm

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

174,957 € 2651 €/m²

2 izbový apartmán s rozlohou od 34,74 m² do 37,62 m²

Reality Indonézia

1 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

107,562 € 2988 €/m²

Rodinný dvojdom s možnosťou nadstavby na predaj, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 177 m²

Hľadáte rodinný dom so záhradou? Vyhovuje Vám pokojné prostredie v tichej ulici a zároveň chcet

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 960 €/m²

Dom s vlastným jazerom a viac ako hektárom pozemku – Malý Ostrov

Reality Dedina Mládeže

Rodinný dom | Dedina mládeže | 100 m²

Niektoré domy ponúkajú dvor a záhradu. Niektoré aj veľký pozemok. Tento ponúka dvor, záhradu, j

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedina Mládeže

250,000 € 2500 €/m²

Vaša sladká investícia pri centre Komárna

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Palatínova | 120 m²

Exkluzívna príležitosť vstúpiť do sveta sladkého podnikania blízko centra Komárna. Toto presne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

33,000 € 275 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Peter | 996 m²

Ak hľadáte rovinatý pozemok s dostatkom svetla vhodný na stavbu domu, jeden ste práve objavili.

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Peter

49,900 € 50 €/m²

Záhrada Komárno - Harčáš | Viac než len metre štvorcové

Reality Komárno

Záhrada | Veľký Harčáš | 398 m²

Nie každá záhrada je len o metroch štvorcových. Niekedy ide o pocit pokoja, súkromia a priestor

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35,000 € 88 €/m²

Kráľovský pozemok, 2158 m² s domom ako bonus, Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | 140 m²

Predstavte si miesto, kde môžete vytvoriť domov presne podľa seba, kde máte priestor dýchať, tv

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

114,900 € 821 €/m²

Vaše súkromie v srdci mesta, záhrada na Alžbetinom ostrove

Reality Komárno

Záhrada | 563 m²

Predstavte si miesto, kde máte pokoj, súkromie a zároveň ste stále v meste. Presne takýto pr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

89,000 € 158 €/m²

Viac než len 2,5-izbový byt, miesto pre pohodlný život

Reality Komárno

2 izbový byt | 62.5 m²

Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Pozemok s domom na predaj, Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | Heľpa | 1,168 m²

Aké by to bolo naplniť svoj sen o bývaní v čarovnej obci Heľpa na pozemku s veľkosťou 1168 m2 v

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

39,000 € 33 €/m²

Pozemok na predaj Malá Iža, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 2,000 m²

Hľadáte perspektívny pozemok blízko Komárna s minimálnym počtom susedov? Ako sa Vám páči pred

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40 €/m2 40 €/m2

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý podnikateľský priestor na predaj

Reality Komárno

Objekt pre obchod | 102 m²

Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

85,000 € 833 €/m²

Záhrada v Novej Stráži, malé útočisko, kde začína veľký pokoj

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 190 m²

Predstavte si víkendy, kde vidíte zeleň, počujete praskanie krbu a cítite pokoj, ktorý sa dnes

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 247 €/m²

1-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 32 m²

Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Pozemok kde si postavíte pokoj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 963 m²

Nie každý pozemok je o výmere. Niektoré sú o tom, ako sa na ňom bude žiť. V tichej časti mesta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

41.5 €/m2 42 €/m2

Prestížny rodinný dom na Veľkom Harčáši – symfónia priestoru, súkromia a elegancie

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 572 m²

V pokojnom prostredí mestskej časti Veľký Harčáš vyrástla nehnuteľnosť, ktorá prekračuje hranic

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

325,000 € 568 €/m²

Slnečný trojizbový byt na predaj, Komenského ulica, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 74 m²

Hľadáte pre svoju rodinu slnečný trojizbový byt v tichej lokalite, dobrým parkovaním a bezprost

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1554 €/m²

Predajný areál s množstvom skladových priestorov - Nova Stráž

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nová Stráž | 354 m²

Predstavte si miesto, kde priestor dýcha spolu s vami. Kde vôňa betónu a kovu pripomína silu a

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

700,000 € 1977 €/m²

1 izbový apartmán A407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.89 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,342 € 2855 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie