Iný stavebný pozemok | Jazierce | 3,705 m²
Máte pocit, že dobré investičné pozemky sa dnes už prakticky nedajú zohnať? A čo ak práve tera
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Žaškov | 100 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza
175,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²
Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st
208,000 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po
223,000 € 1174 €/m²
Iný priestor | Nezadaná | 53 m²
Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod
60,000 € 1132 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip
295,000 € 2107 €/m²
Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²
Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj
34,000 € 68 €/m²
Garsónka | 38 m²
NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým
119,000 € 2539 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
Rodinný dom | Pod Čebraťom 5 | 200 m²
Rodinný dom na predaj – Ružomberok, RYBÁRPOLE Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a slnečn
167,000 € 835 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
NajBývanie Vám ponúka výnimočnú investičnú príležitosť na Liptove – 3 bytové jednotky, nízke ná
349,003 € 1246 €/m²
Rodinný dom | 84 m²
Na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Liptovská Lúžna – ideálna príležitosť na bývanie alebo
100,000 € 1190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²
NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,
138,000 € 124 €/m²
3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²
3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n
279,800 € 4246 €/m²
3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz
163,900 € 2327 €/m²
2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²
Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke
172,200 € 2496 €/m²
Rodinný dom | 78.16 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt
179,990 € 2303 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt Košice – Terasa, len pár
235,000 € 3357 €/m²
5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,
550,000 € 3107 €/m²
4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš
650,000 € 4988 €/m²
Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt
990,000 € 2585 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m
127,500 € 2125 €/m²
Rodinný dom | - | 132 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute
416,800 € 3158 €/m²
2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti
199,000 € 4704 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.