Predaj- priestranný 2i byt prerobený na 3 izbový , centrum Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, aktuálne dispozične

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,000 € 2113 €/m²

Predaj- zrekonštruovaný rodinný dom vhodný aj na podnikanie v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 559 m2 vo vyhľadávanej lokalite Nových

Publikované: 17.06.2021 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

235,000 € 671 €/m²

Predaj- priestranný rodinný dom s možnosťou podnikania v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 430 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s 2 samostatnými vchodmi priamo v centre Nových

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Na predaj moderné bývanie s výhľadom na mesto – 3-izbový byt na Novomeského ulici v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | Novomeského | 73 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šaľa

139,900 € 1916 €/m²

Predaj- viničný pozemok s rozlohou 1329 m2 v obci Veľká Maňa

Reality Maňa

Vinica, chmelnica | Veľká Maňa | 1,329 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1329 m2 v obci Veľká Maňa. Pozemok sa nachádza na vini

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Maňa

7,990 € 6 €/m²

Na predaj komerčný objekt v obci Andovce, len 2 km od Nových Zámkov.

Reality Andovce

Objekt pre obchod | Andovce | 250 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s výbornou dostupnosťou a širokým potenciálom využit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Andovce

153,000 € 612 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v priamom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v priamom centre mesta Nové Zámky, ktorý predst

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

104,900 € 1907 €/m²

Apartmán (62m2) v Hoteli Crocus, Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 62 m²

Apartmán v srdci Vysokých Tatier v hotely CROCUS na Štrbskom Plese s úžitkovou plochou cez 62m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

439,000 € 7081 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

pozemok v centre obce Bzince pod Javorinou, výmera 679 m2 + 104 m2

Reality Bzince pod Javorinou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 784 m²

NA PREDAJ: V centre obce, medzi existujúcimi rodinnými domami, sa voľné pozemky objavujú už len

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

85,000 € 108 €/m²

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom na rekonštrukciu – Hrabovka pri Trenčíne

Reality Hrabovka

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Základné informácie • Lokalita: Hrabovka (len pár minút od Trenčína) • Typ: rodinný dom • Za

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Hrabovka

139,000 € 1158 €/m²

člen NARKS

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

RD_B - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

419,000 € 2479 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový mezonet, po rekonštrukcii, Ružomberok centrum- Podhora

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Podhora | 81.9 m²

Skôr ako začnete čítať, prejdite sa týmto bytom pomocou virtuálnej obhliadky. https://my.mat

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

199,900 € 2441 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v tehlovom dome, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Športová | 55.5 m²

Ponúkame na predaj príjemný a priestranný 2-izbový byt o výmere 55,5 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 3-izbový RD s veľkým pozemkom – investičná príležitosť v Továrnikoch pri Topoľčanoch

Reality Tovarníky

Rodinný dom | Murárska | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Továrniky pri Topoľčanoch, situovaný na veľkom a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tovarníky

292,000 € 2920 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Liptovské Sliače

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | Záhumnie | 240 m²

Dvojpodlažný rodinný dom na veľkom slnečnom pozemku – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

MODERNÝ 3 IZBOVÝ BYT, MOJŠ - ŽILINA

Reality Mojš

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3-izbový byt v Mojši – útulné bývanie blízko Žiliny Hľadáte útulný a prakticky riešen

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Mojš

172,000 € 3018 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE : Rodinný dom, veľký pozemok a investičný potenciál – Likavka, okres Ružomberok

Reality Likavka

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Aj keď je byt už rezervovaný, moja práca nekončí. Ak stále hľadáte svoje nové bývanie, pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Likavka

179,000 € 1790 €/m²

člen NARKS

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie