Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
515,000 € 2452 €/m²
Rodinný dom | 237.6 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zariadený päťizbový rodinný do
276,000 € 1162 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m
51,800 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,461 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 14
38,000 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,152 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkorysej výmere 1 15
339,000 € 294 €/m²
Rodinný dom | 94.25 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e
325,000 € 3448 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a moderne riešený päťizbový rodin
365,000 € 2281 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej obci B
168,000 € 933 €/m²
4 izbový byt | 104 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, moderný a komplet
158,000 € 1519 €/m²
2 izbový byt | 59.7 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím
125,000 € 2094 €/m²
Rodinný dom | 148 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich
264,990 € 1790 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
51,800 € 140 €/m²
2 izbový byt | Dunajská Streda | 55 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym
162,360 € 2473 €/m²
Rodinný dom | Veľkoblahovská cesta | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | GARDEN TOWN - Vinica | 730 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Du
209 €/m2 209 €/m2
2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere
259,000 € 4625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²
Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov
250,000 € 279 €/m²
Rodinný dom | Gbely | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav
385,000 € 856 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 577 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seniakovce, iba 12 km
72,240 € 125 €/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp
125,590 € 1091 €/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
93,000 € 1431 €/m²
Rodinný dom | 476 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj útulný 2 izbový rodinný dom v Želiezov
113,000 € 237 €/m²
2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²
Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac
95,000 € 1420 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.