Priemyselná zóna | Nezadaná | 2,852 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok nachádzajúc
47 €/m2 47 €/m2
2 izbový byt | 66 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v pôvodnom sta
95,000 € 1439 €/m²
2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere
259,000 € 4625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²
Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov
250,000 € 279 €/m²
Rodinný dom | Gbely | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav
385,000 € 856 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 577 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Seniakovce, iba 12 km
72,240 € 125 €/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,726 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
23,000 € 6 €/m²
3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²
123,000 € 1680 €/m²
Garsónka | Tekovská ul. | 19.3 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie – Ste na správnej adrese. Realitná kancelária
59,000 € 3057 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 452 m²
Ponúkam Vám na predaj vianočný domček v obci Podlužany. Stavba je postavená z kameňa a tehly, m
35,000 € 77 €/m²
Priemyselná zóna | 2,900 m²
Ponúkam Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky v priemyselnej zóne Levíc na ulici Nádražný rad
237,000 € 82 €/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²
93,000 € 1431 €/m²
Rodinný dom | 476 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj útulný 2 izbový rodinný dom v Želiezov
113,000 € 237 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp
125,590 € 1091 €/m²
2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²
Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac
95,000 € 1420 €/m²
2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65.8 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete každý deň tešiť domov? Tento priestranný 2-izbový veľkometrážny b
140,000 € 2128 €/m²
4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.5 m²
Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej
124,000 € 1540 €/m²
3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 64.56 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, o rozlohe 64,56m2. Byt je sve
83,000 € 1286 €/m²
3 izbový byt | 66.8 m²
105,000 € 1572 €/m²
4 izbový byt | 82.2 m²
170,000 € 2068 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 620 m²
Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj 2-podlažný viacgeneračný rodinný dom v
189,000 € 305 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Ak túžite po svojom vlastnom kúsku raja v jednej z najobľúbenejších destinácií Slovákov, máme s
750,000 € 5357 €/m²
Ovocný sad | 26,687 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj orechový sad v obci Okoč okres Dunajská Streda. S
60,000 € 2 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.