Ponúkam Vám na predaj pozemok v Žemberovciach.

Reality Žemberovce

Rekreačný pozemok | SNP | 2,529 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a priestranný pozemok o rozlohe 2529 m², nachádzajúci sa v katast

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Žemberovce

19,000 € 8 €/m²

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v obci Pečenice.

Reality Pečenice

Záhradná chatka | Nezadaná | 61 m²

Ponúkam Vám na predaj pôvodný kamenný domček zo 60. rokov v obci Pečenice, ktorý sa nachádza v

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Pečenice

44,000 € 721 €/m²

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov.

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 459 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v meste Želiezovce, časť Svodov, okres Levice. Rozm

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na predaj Želiezovce

28,000 € 61 €/m²

Ponúkam Vám na predaj apartmány s jacuzzi v Chorvátsku.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Doprajte si luxus pri mori. Ak túžite po svojom vlastnom kúsku raja v najobľúbenejšej destináci

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 15.10.2024
Byty na predaj

650,000 € 7143 €/m²

Ponúkam Vám na predaj štúdiový apartmán na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Objavte atraktívne investičné príležitosti a vysnívané bývanie na slnečnom Cypre. Predstavujeme

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj

140,000 € 2456 €/m²

Ponúkam Vám na predaj rôzne apartmány na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Začnite novú životnú etapu na Severnom Cypre – v raji pre investorov aj milovníkov života pri m

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj

100,000 € 1754 €/m²

Ponúkam Vám na predaj štúdiový apartmán na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Vitajte v tejto jedinečnej investičnej príležitosti, ktorá sa nachádza v Iskele na Severnom Cyp

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

79,500 € 1828 €/m²

Ponúkam Vám na predaj apartmán 1 + 1 na Severnom Cypre.

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj

102,550 € 1311 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 4 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

4 izbový byt | 81.9 m²

Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej

Publikované: 20.01.2023 Aktualizované: 26.05.2025
Byty na predaj Levice

116,000 € 1294 €/m²

Reality Levice

4 izbový byt | Tekovská ul. | 80.4 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Levice

138,000 € 1716 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový veľkometrážny byt v centre mesta Levice.

Reality Levice

3 izbový byt | 81.79 m²

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1467 €/m²

Nový klenot Severného Cypru. Luxusné bývanie a Inteligentná investícia.

Reality Cyprus

3 izbový byt | Cyprus

Vitajte v prestížnom novom projekte renomovanej developerskej skupiny, ktorý sa nachádza v srdc

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj

145,800 € 1458 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Levice

Záhradná chatka | Staré Levice | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný viničný dom so záhradou a vinicou v pokojnej časti Staré Levice.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

90,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na Pereckej ulici s balkónom.

Reality Levice

3 izbový byt | Perecká ul. | 77.15 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Levice

165,000 € 2139 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt vo výbornej lokalite.

Reality Levice

2 izbový byt | 67.37 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Levice

103,500 € 1536 €/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

/ Rezervované / Príjemná atmosféra a moderný dizajn v jednom

Reality Trnava

1 izbový byt | Jiráskova | 50 m²

/ Exkluzívne iba u nás / Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,900 € 3098 €/m²

Moderný 3+1 izbový dom po kompletnej rekonštrukcii s priestranným pozemkom 1293 m2, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Pionierske námestie | 137 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový rodi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

363,000 € 2650 €/m²

/ Aktuálne / Priestranný dvojgeneračný dom s garážou a čarom prírody, Chtelnica

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Kúria | 325 m²

Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

259,000 € 797 €/m²

/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

Priestranný rodinný dom s dvojgarážou v Špačinciach – štýlové bývanie s komfortom pre celú rodinu

Reality Špačince

Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Špačince

438,000 € 2433 €/m²

/ Rezervované / 1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Čarovná chalupa v lone prírody, Váš únik do ticha v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj útulnú, trojizbovú rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v idy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkov

128,900 € 1516 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23052)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie