Chata, drevenica, zrub | 200 m²
Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra
825,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh
297,000 € 417 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali
257,500 € 2488 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
1 izbový byt | Medená | 33 m²
Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s
560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na
216,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou
217,900 € 3070 €/m²
2 izbový byt | Šustekova | 35 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe
209,000 € 5971 €/m²
3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²
Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma
144,900 € 2163 €/m²
Rodinný dom | Súmračná | 130 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z
599,000 € 4608 €/m²
Rodinný dom | Račianska | 160 m²
Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati
454,900 € 2843 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda
242,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Horná | 86.5 m²
Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²
Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono
209,000 € 2398 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²
Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,
310,000 € 3116 €/m²
Rodinný dom | Brestová | 180 m²
RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, KDE ZA VAMI KONČÍ SVET A ZAČÍNA POKOJ Videoobhliadka https:
419,990 € 2333 €/m²
3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
627,000 € 4543 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²
V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok
159,990 € 2286 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.