Veľkometrážny luxusný rodinný dom s garážou | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 137.31 m²

Exkluzívna ponuka moderného rodinného domu v tvare L, ktorý harmonicky prepája komfort bývania

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

289,000 € 2105 €/m²

Samostatne stojací rodinný dom v novej časti Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

K rodinnému domu prislúcha 640 m2 pozemok a nachádza sa v obci Povoda. Z obce sa dostaneme na d

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Povoda

224,900 € 1939 €/m²

STANDARD | Pri kanáli | Exkluzívny veľkometrážny 4-izbový dvojdom

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 101.68 m²

V obci Povoda pri kanáli sa nachádza stavba rodinného dvojdomu. Dom nám ponúka skvelú lokalitu,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 2252 €/m²

Luxusný 4-izbový rodinný dom s garážou blízko Bratislavy | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 148.83 m²

Exkluzívne riešenie fúzií moderného rodinného domu s prírodou vo veľmi pokojnej a tichej novej

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1813 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom | STANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 136.5 m²

Luxusný veľkometrážny rodinný dom s altánkom na autá v novovybudovanej časti obce Vydrany blízk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1977 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

182,000 € 1468 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE | Luxusný 4 izbový - Rodinný dom | 185 m² | Garážou | Pozemkom o výmere 500 m² | V blízkosti mesta Dunajská Streda

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

279,900 € 1794 €/m²

Prenájom – obchodno – kancelársky priestor, 34m2, parkovanie, centrum PD

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | T. Vansovej | 34 m²

Realitná kancelária BEDES ponúka k prenájmu priestory umiestnené na jednej z najrušnejších križ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 - izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 56 m²

Hľadáte ideálne bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy? Predstavujeme vám unikát

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4911 €/m²

Novinka
Novinka

TOP STAVEBNÝ POZEMOK: všetky IS + súkromie | Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čučuriedková | 781 m²

Stavebný pozemok pripravený na okamžitú výstavbu rodinného domu v tichej a zastavanej lokalite.

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

188,000 € 241 €/m²

PRÍĎTE SI POZRIEŤ RD V LAMAČI- predaj

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Zidiny | 147 m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ STARŠÍ RODINNÝ DOM SO STAV. POZEMKOM Keď chcete bývať mimo ruchu veľkom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

539,990 € 3673 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3628 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Chata vo Vysokých Tatrách obec Štôla

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | Štôla | 41 m²

Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám ponúka chatu v obci Štôla, ktorá sa nachádza v srdci Vyso

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

152,990 € 3731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 9 Končistá

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 95 m²

POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

285,000 € 3000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 4 Kriváň

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

✨ RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI✨ Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

305,000 € 1850 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 2 Havran

Reality Štôla

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štôla

295,000 € 1789 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 1 Patria

Reality Vysoké Tatry

Rodinný dom | Štôla | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - MALEBNÁ PODTATRANSKÁ OBEC ŠTÔLA Realitná kancelária Tvoje bývanie V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 1813 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj A31, Zelený vŕšok, Stará Lesná, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 1,582 m²

Tvoje Bývanie ponúka v lokalite Zelený vŕšok v obci Stará Lesná na predaj stavebný pozemok urče

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

285,000 € 180 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3678 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

36 bytov KVP GRUNT

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 1,465 m²

Zostáva 15 voľných bytov! Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkl

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÝ DOMOV BEZ STAROSTÍ – K O M P L E T N E zrekonštruovaný 4-izbový byt Tupolevova - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | tupolevova | 83 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné a moderné bývani

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3854 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie