Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Pútnická | 170 m²
Praktický 4i Rodinný dom 170m2, pozemok 600m2 Klasický murovaný tehlový zateplený Rodinný dom
400,000 € 2353 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 236 m²
Ponúkame na predaj výnimočne priestranný dvojpodlažný radový rodinný dom vo vyhľadávanej a poko
295,000 € 1250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rovné | 523 m²
HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný pozemok v obci Oščadnica, Rovne, smer na
29,500 € 56 €/m²
Reštaurácia | Nezadaná | 620 m²
Videoprehliadka: youtube.com/watch?v=2Ik-0WTdHXs&t=10s HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj,
714,000 € 1185 €/m²
1 izbový byt | Jesenná | 30 m²
Silver Real ponúka investičná príležitosť v centre Košíc – zariadený 1‑izbový byt s nájomcom H
155,000 € 5167 €/m²
Lúka, pasienok | Dolný Lieskov | 10,500 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj veľký pozemok, t.t.p. v obci Dolný Lieskov, okr. Považská Bystric
7 €/m2 7 €/m2
Lúka, pasienok | Skalité | 562 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj tri pekné rovinaté, susedné pozemky na výstavb
65 €/m2 65 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²
Predám exkluzívne 3+1 bytovú jednotku v RD v obci Svrčinovec, kompletne zariadené. Veľmi dob
87,000 € 1088 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lichardova | 687 m²
HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj v meste Žilina zaujímavý, rovinatý pozemok.
195 €/m2 195 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 295 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom priamo v Čadci, časť Podzávoz, sme
273,000 € 925 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | MIlošová | 692 m²
HOLESTIAK.sk reality exkluzívne ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok pri ceste v m
73,700 € 107 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²
Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý
153,000 € 2508 €/m²
Rodinný dom | Oščadnica | 200 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne rodinný dom (čiastočná rekonštrukcia) v obci Oščadnica,
173,000 € 1065 €/m²
Rodinný dom | Čadca | 165 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v
222,000 € 1388 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Predám drevenicu v pôvodnom stave v obci Olešná, Kysuce. Krásna príroda, les, pekné výhľady, 7
79,900 € 799 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 524 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne na predaj pekný, rovinatý, pozemok na výstavbu v obci Sk
75 €/m2 75 €/m2
Rodinný dom | 62 m²
Predám rozostavaný rodinný dom - bungalov v obci Dunajov, okr. Čadca, zatiaľ v štádiu betónová
59,000 € 952 €/m²
Rodinný dom | 280 m²
Zvýhodnená cena - Predám exkluzíne kompletne rekonštruovanú štýlovú drevenicu, rodinný dom, nár
253,500 € 905 €/m²
3 izbový byt | Brezová | 0 m²
Hľadáte priestor, kde sa rodina cíti skutočne doma? V obci Bobrov sa otvára jedinečná príležito
Info v RK
Rodinný dom | 124 m²
Realitná kancelária SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj tri rodinné domy v rámci pripravo
185,000 € 1411 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Nezadaná | 29,858 m²
SALEreal ponúka na predaj pozemok vedený ako TTP (trvalý trávny porast) v katastrálnom území ob
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Slanická | 925 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Zubrohlava, v atraktívnej časti Nová Slanická. Pozem
125,000 € 135 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 180 m²
SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v rekreačnej oblasti – Vitanová. Túžite p
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.