KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Keypoint | Tichý kancelársky priestor v pokojnej lokalite s výborným parkovaním – Krupínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²

Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 370m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 370 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,885 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Kráľovičove Kračany »» 900 m2 pozemok na rodinný dom priamo v centre obce, len 25min od Bratislavy

Reality Kráľovičove Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu priamo

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

IMPREAL »»» Obid / Štúrovo »» 2.180 m2 stavebný pozemok na rodinný dom, všetky siete na pozemku

Reality Obid

Pozemok pre rodinné domy | Kráľa Štefana | 2,180 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci OBID, len niekoľko minút autom

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Obid

141,700 € 65 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Karlova Ves »» Rodinný dom s terasou » Dlhé diely III. / nad Devínskou cestou » cena 440.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

440,000 € 1692 €/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1700 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 425.000,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

425,000 € 250 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Obid / Štúrovo »» 2.114 m2 stavebný pozemok na rodinný dom, všetky siete na pozemku

Reality Obid

Pozemok pre rodinné domy | Mikszáthova | 2,114 m²

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Obid

137,410 € 65 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 110m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 08.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,155 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 42m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 42 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

441 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

IMPREAL »» Veľká garáž na vlastnom 320m2 pozemku + záhrada 550 m2 v nájme od m.č. » v blízkosti Bory Mall » cena 87.500,- EUR

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 320 m²

Garáž je v dobrom technickom stave a má zavedenú elektrinu aj vodu. Garáž, pozemok pod garážou

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

87,500 € 273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 87m2 v ZWIRN OFFICE (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Miloslavov / časť Alžbetin dvor » 1.050 m2 » slnečný pozemok s inžinierskymi sieťami » 262.500,- EUR (English text inside)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

262,500 € 250 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie