Rodinný dom | 1. mája | 288 m²
Predstavte si bývanie, kde má každý člen rodiny svoj priestor, kde si v zime vychutnáte kávu v
630,000 € 2188 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz
309,000 € 4414 €/m²
Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²
Priestor? Súkromie? Adresa, ktorá si drží svoju hodnotu! V jednej z najvyhľadávanejších rezid
999,500 € 2082 €/m²
Apartmán | Akademická 339 | 35 m²
PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj
125,000 € 3571 €/m²
Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u
274,000 € 2148 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo
599,000 € 4585 €/m²
Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr
Info v RK
2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²
Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK
159,879 € 2819 €/m²
3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
355,000 € 4499 €/m²
4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
435,900 € 4752 €/m²
5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
790,000 € 5204 €/m²
2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
251,000 € 5088 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²
Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá
110 €/m2 110 €/m2
2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²
slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom
230,000 € 4234 €/m²
Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²
ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis
499,900 € 3590 €/m²
3 izbový byt | 70.73 m²
Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT
199,370 € 2819 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
Apartmán | . | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht
394,000 € 3148 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
110,616 € 2458 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
Apartmán | Lesná | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h
394,000 € 3148 €/m²
Rodinný dom | Dúhová | 115 m²
Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,
429,900 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²
Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.