VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

4-izbový byt – veľkorysý priestor pre náročných, prémiový štandard v cene (87,74 m²–89,59 m²)

Reality Bernolákovo

4 izbový byt | Senecka cesta | 87.74 m²

Najväčšie byty v projekte púpavy Bernolák sú určené pre tých, ktorí hľadajú priestor, svetlo a

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

285,300 € 3252 €/m²

Top
Top

2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Senecka cesta | 58.02 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bernolákovo

194,700 € 3356 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny 2-izbovy dvojpodlažný apartmán v centre strediska Jasná

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | 51.19 m²

Ponúkame na predaj luxusný apartmán v projekte Jasná Central Resort Hotel priamo v centre celor

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou, Vrbové

Reality Vrbové

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

107,900 €/mesiac 2398 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

3 izbový byt | Družstevná | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

121,900 €/mesiac 1847 €/mesiac/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Na PRENÁJOM priestor 210m2 s výkladom do ulice v priamom centre mesta Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova trieda | 210 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Top
Top

2i s parametrami, ktoré nemá žiadny byt v aktuálnej ponuke

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 1. mája | 69 m²

Hľadáte 2-izbový byt v Novom Meste nad Váhom a máte tieto požiadavky?: 1. Musí to byť tehlový

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

158,000 € 2290 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s prístupom - rekreačná výstavba, 2150 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brôtovo | 2,150 m²

Nie každý pozemok je len parcelou na mape. Niektoré miesta v sebe nesú atmosféru, ktorú človek

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Pozemok pre dom - chatu - penzión, 4542 m2, Čierny Balog - Brôtovo

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brôtovo | 4,542 m²

Niektoré miesta sú vhodné na víkendový oddych. A potom sú miesta, na ktorých sa dá vytvoriť nov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 80 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Petrža

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Vidiecky domček s pekným rovinatým pozemkom - Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 1,660 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na predaj vidiecky rodinný dom v pôvodnom stave postavený na

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

124,990 € 75 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie