2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²
AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž
139,000 € 3928 €/m²
Rodinný dom | Čergovská | 385.47 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj luxusnú vilu v lukratívnej lokalite Košice –
1,999,990 € 5188 €/m²
1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²
Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²
Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade
109,192 € 2211 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
242,990 € 3963 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
359,990 € 4252 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
309,990 € 4082 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
256,990 € 4152 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l
229,990 € 4035 €/m²
Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²
Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na
359,990 € 2731 €/m²
Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²
Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n
219,990 € 3216 €/m²
3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²
Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME
242,990 € 3820 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p
379,900 € 1520 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,
460,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež
135,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v
177,000 € 2529 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz
145,000 € 3295 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 180 m²
špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst
499,000 € 2772 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami
Info v RK
Rodinný dom | 225 m²
Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt
179,990 € 800 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.