+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný a priestranný 4,5i bungalov v Golianove – bývanie s potenciálom až 5 izieb

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Golianovo

269,900 € 2212 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3‑izbový byt s priestrannou terasou priamo v srdci Humenného - B1

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

199,900 € 1474 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top
Top

Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach

Reality Šúrovce

Rodinný dom | 114.9 m²

Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach V katastrálnom území Veľké Šúrovce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Šúrovce

265,000 € 2306 €/m²

Top
Top

Moderné 4 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Topoľnica (okres Galanta)

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 98.45 m²

V pokojnej časti obce Topoľnica vzniká nový projekt šiestich moderných rodinných domov. Ide o t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

204,100 € 2073 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3 izbový byt garážovým parkovacím miestom a pivnicou v novostavbe na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 77 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prešov

940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

2-izbový štýlový byt na prenájom s parkovacím miestom a pivnicou v cene nájmu – Záhradné sady

Reality Prešov

2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Štýlový mezonet s výhľadmi, ktoré sa neopozerajú

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²

Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

755,000 € 4689 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

Račianská, 2+1, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 61 m²

Ponúkam na prenájom priestranný byt 2+1 o celkovej výmere 61 m² na adrese Račianska, Rača. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 112 m²

Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, Kašmírska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, Ulica Závodu Matador, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²

Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, ulica Studenohorská, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5