CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná, Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 25,239 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť jedinú svojho druhu na Slovensku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bojná

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj 1 776 m2 pozemok pri lese na výstavbu RD, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

195,000 € 110 €/m²

Predaj: Exkluzívne pekný stavebný pozemok v meste Čadca(011-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 2,308 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ,

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Čadca

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Svrčinovec(024-P)

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 871 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Svrčinovec o celkovej výmere 871 m2. K pozemku j

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Svrčinovec

58,700 € 67 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok určený na výstavbu v meste Turzovka (107-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v messte Turzovke , miestnej časti Predmier o c

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

72,200 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Exkluzívne rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka(103-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 880 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Predmier o

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 15.01.2024
Pozemky na predaj Turzovka

33,800 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v obci Oščadnica (265

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oscadnica | 467 m²

Hľadáte ideálne miesto na výstavbu chaty, domu alebo na bezpečnú investíciu do budúcnosti? Ponú

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

39,990 € 86 €/m²

člen NARKS

Predaj: Lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca(090-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Horelica | 1,336 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Horelica o cel

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Čadca

75 €/m2 75 €/m2

člen NARKS

Predaj: Lukratívny pozemok v obci Oščadnica (312-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 466 m²

Na predaj stavebný pozemok 460m2 - Oščadnica. Hľadáte miesto pre svoj budúci domov, rekreačný o

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

Info v RK

člen NARKS

Pedaj: Pozemok určený na developerský projekt v meste Čadca(025-P)

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Čadca | 6,881 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Čadca, miestnej časti Podzávoz o celkov

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 26.01.2024
Pozemky na predaj Čadca

66 €/m2 66 €/m2

člen NARKS

Predaj: Pekný stavebný pozemok v meste Turzovka(104-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 961 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v meste Turzovka miestn

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Turzovka

36,900 € 38 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok v meste Turzovka(106-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmier | 939 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 939 m2 v meste Turzovka v časti Predm

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 06.02.2024
Pozemky na predaj Turzovka

36,500 € 39 €/m²

člen NARKS

Predaj: Lukratívny stavebný pozemok v obci Raková (115-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 703 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Raková s rozlohou 703 m2 ktorý Vás

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 01.12.2023
Pozemky na predaj Raková

82,000 € 117 €/m²

člen NARKS

🌳 Stavebný pozemok na predaj – Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Pozemok pre rodinné domy | 278 m²

Ponúkame Vám rovinatý stavebný pozemok v obci Malý Šariš, ideálny pre výstavbu rodinného domu.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Malý Šariš

54,900 € 197 €/m²

Predaj: Nádherný stavebný pozemok v obci Staškov(065-P)

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,306.25 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Staškov o celkovej výmere 2306 m2. Uve

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 15.09.2024
Pozemky na predaj Staškov

42,000 € 18 €/m²

člen NARKS

Predaj: Pozemok vhodný na budúcu výstavbu v obci Raková(030-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 2,828 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok s pekným výhľadom v obci Raková o celkovej výmere 2.828

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Raková

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Predaj: Pekný stavebný pozemok v obci Svrčinovec(029-P)

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 1,783 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Svrčinovec o celkovej v

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Svrčinovec

111,800 € 63 €/m²

člen NARKS

Predaj:Stavebný pozemok na developerský projekt v meste Turzovka(197-P)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Hlinené | 7,000 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Turzovka o celkovej výmere 7.000 m2, čo

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Turzovka

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Gútska | 286 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Nesvady. Nachádza sa na h

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

42,000 € 147 €/m²

Iba u Nás - Na predaj stavebné pozemky v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 509 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj dva stavebné pozemky v meste Nesvady. Nachádzajú

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

37,250 € 73 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch na Slovenskej ulici. Pozemok

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

118,000 € 178 €/m²

Iba u Nás -Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavice | 2,524 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice. Nachádza v t

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

130,000 € 52 €/m²

Exkluzívne - Na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Šurany - časť Kostolný Sek

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Kostolný Sek | 729 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Šurany - časť Kostolný Se

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

93,000 € 128 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 3,480 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je evidovaný na katastri ako orná pôda. Územný plán obce povo

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

79,000 € 23 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie