Slnečný stavebný pozemok, súkromná príjazdová cesta, stavebné povolenie, Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 1,017 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná káva spája s výhľadom na prebúdzajúcu sa prírodu a kde mests

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

330,000 € 324 €/m²

Stavebný pozemok 961 m² s projektom a stavebným povolením, Kapušany

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

109,000 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1200 m² – Medzany, okr. Prešov

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Medzany, vhodný na výstavbu r

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

72 €/m2 72 €/m2

Stavebný pozemok pre rodinný dom, obec Víťaz

Reality Víťaz

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Na predaj dva stavebné pozemky vo Víťaze – možnosť kúpy jednotlivo alebo spolu Ponúkame na pre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Víťaz

89 €/m2 89 €/m2

Stavebný pozemok v obci Petrovany-10 min. od centra Prešova

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | 2,855 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite obce Petrovan

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

142,750 € 50 €/m²

Pozemok v Petrovciach nad Laborcom

Reality Petrovce nad Laborcom

Pozemok pre rodinné domy | Krásnovská | 5,492 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rozľahlý pozemok s výmerou až 5492 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Petrovce nad Laborcom

54,000 € 10 €/m²

Neobyčajný pozemok pri potoku

Reality Poruba pod Vihorlatom

Pozemok pre rodinné domy | Poruba pod Vihorlatom | 342 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok so starým domom pri potoku v obci Poruba pod Vihor

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 26.11.2024
Pozemky na predaj Poruba pod Vihorlatom

13,800 € 40 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Pavlovciach Nad Uhom

Reality Pavlovce nad Uhom

Pozemok pre rodinné domy | Pavlovce Nad Uhom | 1,440 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok, vhodný na výstavbu rodinného domu, v pokojnej uli

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 20.05.2024
Pozemky na predaj Pavlovce nad Uhom

16,990 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v Jastrabí pri Michalovciach

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 634 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s ideálnou výmer

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

21,890 € 35 €/m²

Pozemok na chyžku v Iňačovciach

Reality Iňačovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,199 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 2199 m², situovaný v pokojne

Publikované: 21.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Pozemky na predaj Iňačovce

39,900 € 18 €/m²

Rozsiahly pozemok v Pustom Čemernom

Reality Pusté Čemerné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,900 m²

Pozemok máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný pozemok v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktova

Publikované: 11.07.2024 Aktualizované: 17.07.2024
Pozemky na predaj Pusté Čemerné

25,890 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu pri Michalovciach

Reality Petrovce nad Laborcom

Pozemok pre rodinné domy | Ortáš | 2,754 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, situovaný v tic

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Petrovce nad Laborcom

26,890 € 10 €/m²

Pozemok na výstavbu v Jastrabí

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu s vyhovujúcou v

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

21,900 € 30 €/m²

Pozemok v top lokalite Šíravy

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Tím Reality Zemplín predstavuje na predaj atraktívny pozemok na výstavbu rekreačnej nehnuteľnos

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Kaluža

69,890 € 149 €/m²

Stavebný pozemok v Oboríne

Reality Oborín

Pozemok pre rodinné domy | Oborín | 1,383 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom alebo chalupu v nádhernej

Publikované: 14.07.2021 Aktualizované: 30.07.2024
Pozemky na predaj Oborín

10,900 € 8 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v Závadke.

Reality Závadka

Pozemok pre rodinné domy | Závadka | 2,334 m²

Pozemok sa nachádza v intraviláne obce, čo zaručuje ľahký prístup ku všetkým miestnym službám a

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Závadka

37,000 € 16 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Humennom.

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 2,300 m²

🏡 Exkluzívny stavebný pozemok na predaj – Gaštanová ulica, Humenné! Ponúkame na predaj prie

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok pre CHATU s krásnym výhľadom na celú Šíravu

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | 1,260 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka rekreačný pozemok v obci Kaluža: Túžite po CHATE v pekne prírode, s n

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

66,000 € 52 €/m²

Váš nový domov začína tu, priestranný pozemok pod lesom v Stropkove

Reality Stropkov

Pozemok pre rodinné domy | Chotčanská | 1,554 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Stropkova, na Chotčans

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stropkov

85,000 € 55 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 378 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu v Topoľanoc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

73,000 € 193 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Krásnovce

Reality Krásnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,023 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: *** na predaj pozemok určený pre výstavbu rodinného domu *** možnosť

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Krásnovce

Cena dohodou

Pozemok pre Vaše Nové bývanie v Michalovciach

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,578 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka : - pozemok určený pre výstavbu rodinného domu - pekných 2578 m2, š

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

198,000 € 77 €/m²

Investičná príležitosť, pozemok s výhľadom na Zemplínsku šíravu

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,600 m²

Objavte svoj raj pri Zemplínskej šírave! Investičný pozemok v srdci idylickej obce Klokočov pri

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

220,000 € 61 €/m²

Super pozemok pre rodinný dom blízko mesta

Reality Zemplínska Široká

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka so súhlasom majiteľa : - krásny slnečný pozemok v obci Zemplínska Šir

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínska Široká

80,000 € 57 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie