Na predaj stavebné pozemky

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Sovietskej armády | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v obci Selice okres Šaľa v zastavanej časti obci.

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

10,000 € 9 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Záhumnie | 705 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice . Obec leží v severozápadnej časti Nit

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

42,999 € 61 €/m²

!!! Zvýhodnená cena !!! NA PREDAJ stavebný pozemok 900m2 v obci Bojničky, okres Hlohovec

Reality Bojničky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 896 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok v zastavanej časti obce Bojničky s rozlohou 900 m2, m

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bojničky

65,000 € 73 €/m²

Predávame pozemok 513 m2 na výstavbu RD v Borovciach (neďaleko Piešťan a Trnavy).

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 513 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Borovce, neďaleko od Piešťan

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borovce

59,900 € 117 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v dobrej lokalite

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 1,309 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Selice na ulici Poľná. Celková výmera pozemk

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

29,000 € 22 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Alexandra Severa | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Semerovo vzdialená od okresného mesta Nové Zámky

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Semerovo

27,000 € 23 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok Sľažany

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Sľažany | 2,870 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v kľudnej lokalite v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Sľažany

75,000 € 26 €/m²

ZLAVA !!! Na predaj stavebný pozemok v obci Vlčnany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Vlčany | 1,090 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemk na výstavbu rodinného domu v tichéj kľudnej ulici v obci Vlčany o

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Vlčany

57,000 € 52 €/m²

Na predaj stavebný pozemok

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Sovietskej armády | 426 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce Selice v intraviláne . Celková

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Selice

Cena dohodou

CREDA | predaj stavebný pozemok, Nitra - Zobor, projekt Šindolka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 807 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

248,200 € 308 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dubník

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 886 m²

Pripravujeme na predaj stavebný pozemok v obci Dubník okres Nové Zámky. Šírka pozemku je 47 me

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Dubník

9,999 € 11 €/m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

465,000 € 308 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok so stavebým povolením a IS, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 969 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku je vydan

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

184,500 € 308 €/m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - pozemok pre 2 rodinné domy 2128 m2, obec Hájske

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,128 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok pre 2 rodinné domy v obci Hájske s návrhom územného p

Publikované: 26.12.2022 Aktualizované: 26.06.2023
Pozemky na predaj Hájske

34,680 € 16 €/m²

TRNAVA REALITY - slnečný stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Boleráz

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 836 m²

TRNAVA REALITY, s. r. o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Boleráz Pozemok so s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Boleráz

150,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok na stavbu rodinného domu, výmera 892 m2, Jaslovské Bohunice - Paderovce

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 892 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 892 m2. Pozemok sa nachádza v obci Ja

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

108,000 € 121 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM (1382 M2) POD LESOM, MARIANSKA ULICA, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Marianska | 1,382 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 1 382 m² v blízkosti lesa a prírody na adrese

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 01.07.2025
Pozemky na predaj Stupava

285 €/m2 285 €/m2

POZEMOK PRE VÝSTAVBU RD, TICHÁ A POKOJNÁ LOKALITA PLNÁ ZELENE A VÝBORNEJ DOSTUPNOSTI DO CENTRA, SLÁVIČIE ÚDOLIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mes

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 30.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

900 €/m2 900 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM (1843 m2)POD LESOM, MARIANSKA ULICA, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Marianska | 1,843 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 1843 m² v blízkosti lesa a prírody na adrese M

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Stupava

282 €/m2 282 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK POD BÔRIKOM, 897 M2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 897 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v tichej časti Starého Mesta blízkost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

870 €/m2 870 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK (922 m2) PRE RODINNÝ DOM POD LESOM, MARIANSKA ULICA, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Marianska | 922 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 922 m² v blízkosti lesa a prírody na adrese Ma

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Stupava

289 €/m2 289 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM (461 m2) POD LESOM, MARIANSKA ULICA, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Marianska | 461 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 461 m² v blízkosti lesa a prírody na adrese Ma

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 28.07.2025
Pozemky na predaj Stupava

292 €/m2 292 €/m2

Stavebný pozemok o výmere 1053 m2 v obci Cestice

Reality Cestice

Pozemok pre rodinné domy | 1,053 m²

Predstavte si miesto, kde sa pokoj vidieka spája s nekonečným potenciálom pre Vaše nové bývanie

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

150,000 € 142 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Upresniť hľadanie