FINREA│Pozemky s najkrajším výhľadom v Kubíne – Nad Brehmi

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nad Brehmi | 900 m²

Predstavte si bývanie na mieste, kde sa každý deň začína výhľadom na celé mesto Dolný Kubín. Na

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

FINREA│EXKLUZÍVNE Jedinečný pozemok na Malom Bysterci

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Hľadáte miesto pre svoj domov, kde budete mať slnko po celý deň a mesto ako na dlani? Ponúkame

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - PINK reality Na predaj rovinatý, slnečný pozemok v Galante - JAVORINKA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok v Galante časť Javorinka. Nachádza sa v tichej

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

154 €/m2 154 €/m2

Stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou

Reality Dlhá nad Oravou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 931 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Dlhá nad Oravou, ktorá je vyhľadávaná pre

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Oravou

75 €/m2 75 €/m2

Slnečný pozemok s rodinným domom v obci Bojná - Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 1,957 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok s rodinným domom v obci Bojná -

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Pozemky na predaj Bojná

36 €/m2 36 €/m2

Stavebné pozemky vhodné na developerský projekt

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,473 m²

Ponúkame Vám na predaj investičný stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Párnica. Pozem

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 25.03.2025
Pozemky na predaj Párnica

49 €/m2 49 €/m2

FINREA│ Pozemok 1000m2 Vrútky

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať vlastníctvo pozemku vo výnimočnej lokalite vo Vrútkac

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrútky

60,000 € 60 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ ,462 m2, RADATICE , OKR. PREŠOV

Reality Radatice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 462 m²

ZNÍŽENA CENA! BENARD reality ponúka na predaj pozemok v obci Radatice, len 14 km od Prešova (a

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Radatice

27,000 € 58 €/m²

PREŠOV-ĽUBOTICE,INVESTIČNÝ POZEMOK S PODIELOM V PRÍSTUPE,578m2

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | 578 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj tento zaujímavý investičný pozemok s krásnym výhľadom v l

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

Cena dohodou

STAVEBNÉ POZEMKY, V. ŠARIŠ - KANAŠ, 4956 M2 - 6539 M2

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | 4,956 m²

Hľadáte nádherné miesto na bývanie alebo na investíciu vo výbornej lokalite s kompletnou občian

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

22 542 M2, VÝNIMOČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, V. ŠARIŠ

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 22,542 m²

INVESTORI POZOR! Pozemok s veľkým potenciálom o rozlohe 22 542 m2 nachádzajúci sa pod hradom v

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

POZEMOK URČENÝ NA IBV, 700 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 700 m²

Pozemok v Prešove, ktorý sa nachádza v krásnej novovznikajúcej lokalite Hnevlivá dolina Vám pon

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

53,000 € 76 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,087 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1087 m2 v lokalite Šibeničná hora. Šibeni

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

119,570 € 110 €/m²

POZEMOK v STREDE MEDZAN, 1351 m2, VHODNÝ NA VÝSTAVBU RD.

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | Medzany | 1,351 m²

Pozemok v strede obce vhodný na výstavbu rodinného domu v Medzanoch s IS na hranici pozemku. P

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

49 €/m2 49 €/m2

POZEMOK PRI VODE SO STAV. POVOLENÍM, DOMAŠA, NOVÁ KELČA 2025 M2

Reality Nová Kelča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,025 m²

BENARD REALITY exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Nová Kelča s proj

Publikované: 16.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Kelča

Cena dohodou

TOP POZEMOK NA PREDAJ,DOMAŠA DOBRÁ, POZEMOK PRI VODE! 2046m2

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Vranovská | 2,046 m²

POZEMOK NA PREDAJ, DOMAŠA DOBRÁ, POZEMOK PRI VODE! Na predaj slnečný pozemok, pri vodnej nádrži

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

97 €/m2 97 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ POZEMOK, 973 M2, KOKOŠOVCE PRI PREŠOVE

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 973 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký pozemok o rozlohe 973 m2 v Kokošovciach pri Prešove. Momentálne

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

86,999 € 89 €/m²

Priestranný stavebný pozemok v obci Kalša, okres Košice-okolie

Reality Kalša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,347 m²

Priestranný stavebný pozemok v obci Kalša, okres Košice-okolie Ponúkame Vám na kúpu priestrann

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kalša

60,000 € 26 €/m²

POZEMKY VHODNÉ PRE DEVELOPEROV, ZÁBORSKÉ, PREŠOV 26 460 M2

Reality Záborské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 26,460 m²

BENARD REALITY exkluzívne ponúka na predaj developerský pozemok v obci Záborské. Pozemok s rozm

Publikované: 04.12.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Záborské

Cena dohodou

ZÁHRADA/INVESTIČNÝ POZEMOK 1090 m2, HNEVLIVÁ DOLINA, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Levočská | 1,090 m²

Záhrada v krásnej lokalite priamo v Prešove alebo investičný pozemok, vďaka ktorému jednoducho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

33,000 € 30 €/m²

Slnečný pozemok - 17 árov, Nižná Kamenica

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,691 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavb

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

105,000 € 62 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s výhľadom na Slanské vrchy, obec Brezina

Reality Brezina

Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²

Predaj pozemku v lone prírody so skvelým výhľadom na Slanské vrchy Tomáš Székely a realitná ka

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Brezina

29,990 € 14 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Hýľov

Reality Hýľov

Pozemok pre rodinné domy | 1,127 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj jedinečné stavebné pozemky v malebnej obci H

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hýľov

199,000 € 177 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v obci Čechy okres Nové Zámky. Obec Čechy sa

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Čechy

38,000 € 24 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie