Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok pre individuálnu výsta
189 €/m2 189 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nádražná | 621 m²
EXKLUZÍVNE IBA V PNORF – REAL ESTATE Vám prinášame jedinečnú príležitosť pre Vašu budúcu invest
72,000 € 116 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slepá | 881 m²
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po
205,000 € 335 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²
Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 491 m²
Ponúkame lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša. Pozemok je svahovit
89,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 649 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmer
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas
119,900 € 190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 569 m²
Realitná kancelária Residence Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lazisko, len pá
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
240,000 € 187 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v centre obce Šoporňa.
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v katastrálnom ú
57,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²
Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka
74,200 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smetanova | 794 m²
NEPREHLIADNITE TÚTO SKVELÚ PONUKU !! Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný
125,000 € 157 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 600 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v blízkosti Bratislavy v Novej dedinke. Pozemok je o r
220 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²
74,100 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 5,588 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pri hlavnej ceste v centre ob
36 €/m2 36 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²
74,200 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čepeňská | 373 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka zaujímavú nehnuteľnosť v Seredi.
83,900 € 225 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhoveská | 0 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj 12ár stavebný pozemok na Dlhoveskej ulici v Ša
123,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Perjéš | 5,424 m²
Váš dom snov začína tu. Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Selice, ideálny p
52,500 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 906 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 906m2 na začiatku ob
65,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,419 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Diakovce.
115,000 € 81 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.