POZEMOK s IS - Predaj Nitra - Jelenec 725 m2

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 895 m²

R12 reality ponúka na predaj krásny pozemok s IS lokalita - okres Nitra obec - Jelenec vým

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

69,990 € 78 €/m²

POD KALVÁRIOU Predaj pozemok Nitra, 880 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 880 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok s možnosťou výstavby menšej bytovky lokalita -

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

INVESTIČNÝ POZEMOK pre rodinné domy, Nitra - Podhorany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 6,500 m²

R12 reality ponúka na predaj: investičný rovinatý stavebný pozemok určený v územnom pláne na vý

Publikované: 31.08.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Predaj rovinatý pozemok Nitra - Štefanovičová

Reality Štefanovičová

Pozemok pre rodinné domy | 819 m²

R12 reality ponúka na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu lokalita - okres Nit

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štefanovičová

55,000 € 67 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Branč

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

R12 reality ponúka na predaj pozemok v tichej časti obce lokalita - okres Nitra obec - Branč

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Branč

39,900 € 57 €/m²

INVESTÍCIA Predaj - stavebný pozemok Nitra - Kynek, 750 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok lokalita - Nitra mestská časť - Kynek výmera

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

109,000 € 145 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

XEMAR ( marian.muran@xemar.sk alebo 0908 754 585 ) ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

295 €/m2 295 €/m2

Novinka
Novinka

REALFINANC – 100% aktuálny! Stavebný pozemok celkom 959 m2, tichá ulica obec Madunice !!!

Reality Madunice

Pozemok pre rodinné domy | 959 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre obce Madunice v tichej lokalite mimo hlavnej cesty

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Madunice

85,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

REALFINANC – 100% aktuálny! Predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Voderady.

Reality Voderady

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok na realizáciu výstavby vášho vysnívaného bývania! C

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

170,000 € 231 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170,000 € 231 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok na predaj v Palárikove časť Ľudovítov.

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,300 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov. Rozloha pozemku je 2300

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

89,000 € 39 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1051m2 v SURANOCH.

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Surany | 1,051 m²

Ponúkam na predaj veľký stavebný pozemok v centre mesta Šurany. Rozloha pozemku je 105

Publikované: 25.05.2022 Aktualizované: 16.06.2022
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov,

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,288 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Palárikovo – časť Ľudovítov, ktorý sa nachádza 6 km od mesta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

89,000 € 39 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký pozemok v obci Salka

Reality Salka

Pozemok pre rodinné domy | Salka | 1,897 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí výhľadom na pohorie Börzsöny v obci Salka, 1

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 07.03.2025
Pozemky na predaj Salka

57,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,750 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok s menšou prístavbou v Nových Zámkoch. Na po

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 10.02.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

160 €/m2 160 €/m2

PREDAJ - stavebného pozemku v Komárne časť Malá Iža

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | časť Malá Iža | 615 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy Komárno, časť Malá Iža. Plocha: poze

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

71,300 € 116 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Šuranoch.

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Šurany | 489 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v meste Šurany. Rozloha pozemku je 489 m2 a nachádza n

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

135 €/m2 135 €/m2

PREDAJ - Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu na väčšom pozemku v Komárne časť Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Na predaj vám ponúkam lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Rozloha pozemku: 1600

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 € 87 €/m²

MARCELOVÁ - pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu.

Reality Marcelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,608 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Marcelová. Nachádza na ulic

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

29,000 € 18 €/m²

Komárno - Vrbová nad Váhom Na predaj stavebný pozemok o rozlohe: 2841m2

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,841 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o rozlohe 2841m2 v obci Vrbová nad Váhom v tichom prostredí

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

30,000 € 11 €/m²

Predaj - stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s projektovou dokumentáciou v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | Čalovec | 1,370 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu s projektovou dokumentáciou v Čalovc

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 592 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 592 m 2 a nachádz

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165 €/m2 165 €/m2

Predaj stavebných pozemkov na Slovenskej ulici v N. Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 665 m²

Predávame stavebné pozemky na Slovenskej ulici v N. Zámkoch. Všetky IS v dosahu, rozloha pozemk