Predaj pekný - stavebný 673 m2 pozemok Dolné Śtitáre pri Nitre dostupné v rámci MHD

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pohranická | 673 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Nitra – Dolné Śtitáre – 8 km vzdialené od Nitry POPIS N

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Štitáre

79,990 € 119 €/m²

Predaj pekný 6 ár. stavebný pozemok Horné Slažany

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 594 m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 594 m² – HORNÉ SLAŽANY Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,990 € 67 €/m²

Exkluzívne na predaj krásny st.pozemok Alekšince pri Nitre POSLEDNÝ VOĹNÝ POZEMOK

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 776 m²

OPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Nitra – Alekšince – 15 km vzdialené od Nitry POPIS NEHNU

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Alekšince

54,000 € 70 €/m²

Pozemok - Veľké Ripňany - Dva pozemky na stavbu rodinných domov. - Znížená cena

Reality Veľké Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Obsolovská | 1,089 m²

ID: P25008 Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Veľké Ripňany. Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Ripňany

55 €/m2 55 €/m2

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných dvojdomov v Obci Koplotovce

Reality Koplotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 898 m²

ID: P25049 Pozemok 898m2 v Obci Koplotovce Ponúkame Vám na predaj atraktívne pozemky v novobudo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Koplotovce

119.24 €/m2 119 €/m2

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 13,6 ár v Nových Sadoch pri Nitre

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 13,600 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĹNOSTI POLOHA Nitra – Nové Sady – 20 km vzdialené od Nitry,

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Nové Sady

69,990 € 5 €/m²

Sokolovce - Pozemok na stavbu rodinného domu.

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 818 m²

ID:25037 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Sokolovce pri Piešťanoch. Pozemok

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,350 € 75 €/m²

Exkluzívne predaj pekný stavebný 9,5 ár pozemok Nitra - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 954 m²

Exkluzívne na predaj: stavebný pozemok 954 m² – Nitra, Lukov Dvor (Čakanková ul.) Ponúkam exklu

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,990 € 105 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Malá Čausa.

Reality Malá Čausa

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 500 m

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Pozemky na predaj Malá Čausa

75,000 € 50 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Kostolná Ves.

Reality Kostolná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,691 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám prináša jedinečnú príležitosť – stavebný pozemok s výmerou 46

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Pozemky na predaj Kostolná Ves

88,000 € 19 €/m²

Kod 7230° Crikvenica, stavebný pozemok, panoramatický výhľad na more, 380m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúkame stavebný pozemok s plateným stavebným povolením na výstavbu

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj

180,000 € 300 €/m²

Kod 7229 ° ° Crikvenica, stavebný pozemok 493m2, panoramatický výhľad na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

www.chorvatsko-nemovitosti.cz - Stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Crikvenica predstavuje

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

180,000 € 365 €/m²

Kod 5693 ° Cesarica, stavebný pozemok 435m2, 140 m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka stavebný pozemok v Cesarici. Terén je na dobrom mieste iba 140

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

115,000 € 264 €/m²

Kod 129/23 ° ° Ostrov Pag, STARA NOVALJA , pozemok 561m2, výhľad na more, 100m od pláže

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 561 m2 na predaj v Starej Novalji n

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj

85,272 € 152 €/m²

Kod 5677 ° Novi Vinodolski, stavebný pozemok 396m2, 850m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka bežný stavebný pozemok, mierne šikmý od 506m2. Terén má prístu

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

93,600 € 236 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky v obci Bitarová.

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Bitarová | 1,448 m²

ŽilinaReal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinných

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Na predaj je slnečný pozemok na peknom mieste v obci Poniky

Reality Poniky

Pozemok pre rodinné domy | Dolná ulica | 879 m²

- výmera pozemku je 879m2 - pokojné miesto na kopci - asfaltová prístupová cesta - inžinierske

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Poniky

65,000 € 74 €/m²

Na predaj je rovinatý stavebný pozemok – Sliač, lokalita Slnečnica (Hájniky)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičova | 517 m²

Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 517 m² v novej obytnej zóne Slnečnica – Sl

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

144,000 € 279 €/m²

271/24 - ostrov pag, Pag, stavebný pozemok 914m2, výhľad na more, 250 m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz Vám ponúka pozemok v meste Pag s výhľadom na more a infraštruktúrou v

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj

160,000 € 175 €/m²

Predávame pozemok na stavbu rodinných domov v Hlboké nad Váhom

Reality Hlboké nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 2,873 m²

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 20.12.2024
Pozemky na predaj Hlboké nad Váhom

33 €/m2 33 €/m2

Predaj pozemku v lokalite Dunajov pod horou

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 895 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok (4.) na okraji obce pod horou, vo výbornej pokojnej l

Publikované: 05.05.2021 Aktualizované: 15.05.2024
Pozemky na predaj Dunajov

35,000 € 39 €/m²

Ponúkane Vám na predaj stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou.

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 631 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte svoj vysnívaný domov? Realitná kancelária DMPD real vám prináš

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Prievidza

110,000 € 174 €/m²

Kod 6792 ° Šmrika, stavebný pozemok 591, 200m od centra, 2500m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz predáva krásny, takmer rovný stavebný terén pozdĺž cesty a všetkých s

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

115,000 € 195 €/m²

Na predaj pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Martine blízkosti Novej Univerzitnej Nemocnice.

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 5,469 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Martine. Pozemok krásny

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Martin

60 €/m2 60 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie