Na predaj stavebný pozemok v Kunerade.

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 815 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre rodinný dom v Kunerade. - Predbežný súhlas na stavbu - Pr

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 23.04.2024
Pozemky na predaj Kunerad

93,000 € 114 €/m²

Predáme pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 4,181 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Martine v mestskej časti

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Martin

60 €/m2 60 €/m2

Kod 7203 ° ° Smokvica, stavebný pozemok, 1520m2, 200m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka Stavebný pozemok ani nie 200 metrov od mora, ľahko šikmý s krá

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj

225,000 € 148 €/m²

Kod 342/25 ° ° Ostrov Pag, NOVALJA / DABOVI, stavebný pozemok 315m2, 300m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 315 m2 s projektom na stavbu domu v

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj

84,000 € 267 €/m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Seč

Reality Seč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 555 m²

Realitná kancelária DMPD real vám ponúka na predaj stavebný pozemok s ideálnou výmerou 555 m²,

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Seč

43,000 € 77 €/m²

Kod 6732 ° Šmrika, stavebný pozemok 1392m2, 2500m od mora, 200m od centra

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz predáva krásny, takmer rovný stavebný terén pozdĺž cesty a všetkých s

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj

176,000 € 126 €/m²

Pozemok na predaj vhodný na výstavbu, alebo na investovanie v obci Dunajov.

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,518 m²

Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj pozemky v obci Dunajov. Plocha: pozemkov je dokopy

Publikované: 18.02.2022 Aktualizované: 20.06.2022
Pozemky na predaj Dunajov

109,000 € 43 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 3 519 m² Sokolská ul. Častá

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Sokolská | 3,519 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 3 519 m² situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Častá

290,000 € 82 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

79,900 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

Rovinatý stavebný pozemok v blízkosti Piešťan

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 818 m²

č. 4388aa Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

PREDAJ POZEMKU PRE VÝSTAVBU DOMU len 8 km od mesta

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 1,205 m²

č. 4389 Stavebný pozemok na predaj – Horná Streda | 1205 m² | 8 km od Piešťan Lokalita: Horná S

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

87,940 € 73 €/m²

PREDAJ STAVEB. POZEMKU PRE VÝSTAVBU - obec Sokolovce

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Winterova | 818 m²

č. 4388 Stavebný pozemok 818 m² – Sokolovce, len 6 km od Piešťan | Nová obytná lokalita Na pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Piešťany

61,300 € 75 €/m²

DIRECTREAL|AKCIA LEN 3Euro ZA 1m2.Staňte sa nezávislým, podnikajte,možností je veľa.

Reality Podrečany

Pozemok pre rodinné domy | Podrečany | 28,531 m²

Directreal MM - Pozemok sa nachádza medzi mestami Detva a Lučenec na okraji obce s asfaltovou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podrečany

3 €/m2 3 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|POZEMOK na predaj-postavte si dom podľa vlastných predstáv v obľúbenej štvrti Torák!

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Hany Ponickej | 507 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 507m2, v obytnej štvrti

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

51,000 € 101 €/m²

Novinka
Novinka

NEWCASTLE | EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok v Banskej Bystrici - Kostiviarska

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Kostiviarska cesta | 1,781 m²

NA PREADAJ: Stavebný pozemok na Kostivisrskej ceste v Banskej Bystrici POZEMOK: - 1781m² - vho

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

129 €/m2 129 €/m2

VEĽKÁ LOMNICA⏐PREDAJ - Pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu (716m2)

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 714 m²

Stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici – Golfová ulica Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemo

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

200 €/m2 200 €/m2

VEĽKÁ LOMNICA⏐PREDAJ - Pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu (1044m2)

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 1,044 m²

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

200 €/m2 200 €/m2

REALFINN - stavebný pozemok na predaj v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Čechy | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Čechy, Plocha pozemku je 60

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Čechy

30,000 € 50 €/m²

REALFINN PREDAJ - Stavebný pozemok Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

PREDAJ. Stavebný pozemok sa nachádza v zastavanej časti mesta Nové Zámky. Pozemok má výmeru 600

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

85,000 € 142 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO SIEŤAMI, VÝMERA 10á, VEĽKÉ ÚĽANY

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičovská | 944 m²

Ak zvažujete stavbu rodinného domu, máte radi pokojné prostredie a zároveň občiansku vybavenosť

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

99,000 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK - HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,072 m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Horná Krupá, v novovznikajúcej štvrti s viacerými pr

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

84,900 € 79 €/m²

BRANDreal - Stavebný pozemok s výborným potenciálom v starých Piešťanoch – 1 407 m²

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkova | 1,407 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1 407 m² situovaný vo vyhľadávanej lokalite na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

366,000 € 260 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj pozemok Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite lokalita - Nitra ča

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,000 € 160 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Kynek Furmanská

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

ponuka Iinvestičného pozemku: lokalita- Nitra časť- Kynek ulica - Furmanská výmera- 1424 m2 š

Publikované: 24.01.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 59 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie