Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Na predaj: Stavebné pozemky v lukratívnej časti Dunajskej Stredy Ponúkame Vám na predaj atrakt
199 €/m2 199 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Cesta sv. pápeža Jána Pavla II | 8,822 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok na okraji mesta Dunajská Streda, ulica Cesta sv. pápeža Jána
159 €/m2 159 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,210 m²
Realitná kancelária Time4Dreams Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neď
89,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 629 m²
Spoločnosť Time4Dreams ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu v obci Plavé Vozokany o výme
25,000 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Športová ul. | 1,463 m²
Spoločnosť Time4dreams ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu v obci Kozárovce v okrese Le
38,000 € 26 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,201 m²
Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pekný pozemok na stavbu domu alebo chaty o
35,000 € 29 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lednická | 649 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu pre rodinný dom v severnej časti Piešťan v zabývanej lo
210,000 € 324 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 574 m²
Ponúkame Vám len 4 stavebné pozemky v tichej uličke v obci Borovce približne 7 km od mesta Pieš
110 €/m2 110 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Orviská cesta | 1,507 m²
Stavebná parcela o celkovej výmere 1507 m² evidovaná ako záhrada sa nachádza v okrajovej časti
180,000 € 119 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²
Ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok o výmere 601 m². Pozemok sa nachádza v obc
65,000 € 108 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 1,457 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Zálesie s celkovo
230 €/m2 230 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Za Záhradami | 600 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj pozemok v obci Zálesie. Výmeru pozemku je mož
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,597 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Stupavy na ulici Lesnej. Pozem
244 €/m2 244 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 660 m²
Ponúkame na predaj rovinný stavebný pozemok o výmere 660 m² v centre pokojnej obci Blatná na Os
132,000 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 4,240 m²
Pozemok má šírku cca 16,5 m, dĺžku cca 270 m. Prístup na pozemok je z Platanovej ul., kde sú ve
480,000 € 113 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,000 m²
BOND Reality ponúkame na predaj pozemok pre rodinné domy v novovytvorenej lokalite, ktorá sa na
120,000 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²
Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P
419,900 € 763 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 651 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s projektom na dvojdom (2 bytové jednotky) alebo
438 €/m2 438 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v
32,500 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 861 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 861 m². Pozemok je vedený ako zastavaná
125,000 € 145 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,300 m²
Ponúkam na predaj pozemok s výmerou cca 1300 m². Pozemok sa nachádza v intraviláne v obce Nemeč
55,000 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²
Predávam veľký pozemok v tichej oblasti vo Veľkom Záluží. 1584m2, ÚPI-výstavba RD, parcela:899/
202,900 € 128 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 1,417 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok buď na jeden dom alebo pre dva rodinné domy priamo v
165 €/m2 165 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st
93,000 € 103 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.