BA-DNV: pozemok na RD, 519 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 519 m²

Na predaj ponúkame pozemok pre výstavbu rodinnéh

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

144,950 € 279 €/m²

Stavebný pozemok v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo veľkosti 723m2. podľa UPI stavebný, IS - si treba preveriť vo vl

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,000 € 275 €/m²

Pozemok na výstavbu

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Košariská | 21,990 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky vhodné - pre rodinné domy, bytov

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

100 €/m2 100 €/m2

Štedrý pozemok s potenciálom len 25km od Košíc

Reality Perín-Chym

Pozemok pre rodinné domy | Perín | 2,972 m²

Ak hľadáte veľký a slnečný pozemok v pokojnej dedinke, kde čas plynie pomaly a vzduch je stále

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

148,000 € 50 €/m²

Na predaj pozemok – Jamnícka vyhliadka, 828 m², všetky siete pri pozemku, štúdia rodinného domu k tomu ako bonus

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 828 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok s výmerou 828 m² v lukratívnej lokalite Jamnícka vyhliadka, o

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Jamník

85,000 € 103 €/m²

HANISKA - krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok s IS

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 1,839 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu RD v novovznikajú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Haniska

115,000 € 63 €/m²

obec Bystré – pekný, rovinatý pozemok s hospodárskou budovou, 872m2

Reality Bystré

Pozemok pre rodinné domy | Topolová | 872 m²

Ponúkame vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok určený na budúcu výstavbu rodinného domu v pok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bystré

55,000 € 63 €/m²

Pozemok 7.000 m2, šírka 55 m, Žemberovce, Cena DOHODOU (SM)

Reality Žemberovce

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 6,925 m²

J&MZ reality ponúka na predaj PREDNOSTNE V CELKU nadrozmerný pozemok O CELKOVEJ VÝMERE 6.925 M2

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Žemberovce

95,000 € 14 €/m²

Stavebný pozemok kúsok od lyžiarskych vlekov Čierny Balog - Bexeľ

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Bexeľ | 883 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 883 m² v malebnej a dynamicky sa rozvíjajúcej

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Čierny Balog

59,800 € 68 €/m²

Stavebný pozemok 2.720 m2, šírka 20 m, LOK, Cena DOHODOU (SM)

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,720 m²

J&MZ reality ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej bočnej ulici v obci Lok, vzdia

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Lok

55,500 € 20 €/m²

Stavebný pozemok, intravilán 1.382m2, šírka 24m, Levice (SM)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Koháryho ul. | 1,382 m²

J&MZ reality ponúka na predaj investičný stavebný pozemok v intraviláne mesta Levice s celkovou

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Levice

125 €/m2 125 €/m2

Stavebný pozemok 2.300 m2, Levice (SM – 846)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. Svätý Ján | 2,334 m²

J&MZ reality ponúka na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2.336 m2 v okrajovej časti Lev

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Levice

199,000 € 85 €/m²

Na predaj exkluzívny pozemok v širšom centre Trenčína – Súdna ulica

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Súdna | 2,877 m²

Na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 877 m² situovaný v atraktívnej lokalite širšieho centra

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

1,500,000 € 521 €/m²

Pozemok - 2860 m2, Stavebné povolenie, blízko centra mesta

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 2,869 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja pozemku. Ponúkame Veľký a Priestranný pozemo

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

149,900 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1737 m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, plyn, elektrina, vodovod, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,737 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj stavebný pozemok , ktorý sa nachádza v Abaújvári le

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

44,000 € 25 €/m²

Stavebný pozemok 1723m2 v Maďarsku 5min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Abaújvár, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,423 m²

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

37,000 € 26 €/m²

Stavebný pozemok 914m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 914 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 914m2, ktorý sa n

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 27 €/m²

Stavebný pozemok 950m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 950 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 950m2, ktorý sa n

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

25,000 € 26 €/m²

Stavebné pozemky 3039 m2 v Maďarsku 7min od Kechneca, 20km od Košíc v obci Pányok, výborná lokalita!

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,039 m²

REALITY321 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný stavebný pozemok, s rozlohou 3039m2, ktorý sa

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Kechnec

69,000 € 23 €/m²

Stavebné pozemky 750 m2, predaj, Lietava

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Lietava | 750 m²

Pozemok so stavebným povolením, vŕtanou studňou a elektrinou na pozemku. Realitná kancelária

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

75,000 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 750 m2, predaj, Lietava

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Lietava | 750 m²

Pozemok so stavebným povolením, vlastnou studňou a privedenou elektrickou prípojkou na pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

75,000 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

pozemok v obci Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Horná Streda. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

54,990 € 122 €/m²

Novinka
Novinka

Stupava - stavebné pozemky na Lesnej ulici

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 547 m²

Ponúkame na predaj päť stavebných pozemkov na Lesnej ulici. Sú schválené na výstavbu rodinný

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Pozemky na predaj Stupava

350 €/m2 350 €/m2

RealityZopos ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok o výmere 2367m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,367 m²

Reality Zopos vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, mierne svahovitý, pozemok v Púchove, v mes

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

200,000 € 84 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie