ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Veľký stavebný pozemok Štefanov

Reality Štefanov

Pozemok pre rodinné domy | 1,585 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok o celkovej výmere 1585 m2, ktorý sa nachádza v strede

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štefanov

88,000 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

ASSENZIO – PREDAJ – Pozemok v obľúbenej lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1,514 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj pozemok Devínska Nová Ves Ponúkame na predaj pozemok v rozr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 129 €/m²

ID-4056 NA PREDAJ 13 á pozemok na výstavbu KLOKOČOV

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

ID:4056 Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej a obľúbenej obci Klokočov, l

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

79,900 € 79900 €/m²

Novinka
Novinka

PORUBSKY | Pozemky s panoramatickým výhľadom – začnite stavať v Royal Valley už dnes

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 646 m²

Rezort Royal Valley: Vyskladajte si sen vo Vysokých Tatrách Keď sa ocitnete v malebnej dedinke

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

87,210 € 135 €/m²

PORUBSKY | Pozemky v Malom Slavkove s výhľadom na Tatry

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 536 m²

Predstavte si, že ráno vstanete a z okna pozorujete majestátnu panorámu Vysokých Tatier. Žiadne

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Malý Slavkov

80,400 € 150 €/m²

Pozemok pri jazere s vydaným stavebným povolením v obci Vojka nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

MRK-RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 ponúka na pred

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

65,000 € 163 €/m²

Na predaj pozemky Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Kosatcová | 17 m²

Raymann real ponúka na predaj veľký pozemok v Košiciach -Vyšné Opátske,ulica Kosatcová. Výmera

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

60 €/m2 60 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v obci Liptovské Sliače. V júni 2025 p

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Bešeňová

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bešeňová

100 €/m2 100 €/m2

Pozemok v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 5,500 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný po

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

71 €/m2 71 €/m2

Bernolákovo: stavebný pozemok s IS, 480 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,000 € 415 €/m²

Pozemok v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 5,374 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný po

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

77 €/m2 77 €/m2

Pozemok - na lokalitu pre rodinné domy

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 18,379 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok/ORNÁ pôda v Dunajskej Lužnej na vybudovanie lokality

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

120 €/m2 120 €/m2

Pozemky pre rodinné a bytové domy Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 13,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Kalinkovo. Územie zóny RZ 4/0 v ktor

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Kalinkovo

74 €/m2 74 €/m2

Stavebny pozemok

Reality Pivovarská

Pozemok pre rodinné domy | Pivovarská | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Gajary. Plocha: pozemku 777m2. pri

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj

119,900 € 154 €/m²

Modra Harmónia: investičný pozemok na RD

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 2,640 m²

Na predaj ponúkame investičný pozemok v Modre-Ha

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Modra

290,400 € 110 €/m²

Bernolákovo: investičný pozemok na rodinný dom

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 535 m²

Na predaj ponúkame: Investičný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

165,000 € 308 €/m²

Vojka n/Dunajom: stavebný pozemok na RD

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 564 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na rodinný dom vo Vojke nad Dunajom, cca 35 km vzdialenej od Bra

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

78,900 € 140 €/m²

Stavebné pozemky na predaj

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | 686 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Ružomberok

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | 1,330 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Ružomberok

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 1,330 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Stavebné pozemky na predaj

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 1,330 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

100 €/m2 100 €/m2

Láb: stavebný pozemok 589 m2

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | 589 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok veľkosť 589 m2 v obci Láb s vlastnou prístupovou cestou. Vh

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Láb

130,000 € 221 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie