Stavebný pozemok na predaj - Olešná

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,919 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 1919 m², situovaný v pokojnej lokalite

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Olešná

139,000 € 72 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočné stavebné pozemky na predaj v Čadci - Bukov

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Bukov | 1,691 m²

Únik do kľudnej lokality v Bukove: Predstavte si svoj život na mestskej časti Bukov, kde môžete

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Čadca

125,000 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - stavebný pozemok pre rodinný dom - Svrčinovec

Reality Svrčinovec

Pozemok pre rodinné domy | Svrčinovec | 1,783 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok s potenciálom pre výstavbu rodinného domu, nachádzajúci s

Publikované: 04.02.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Svrčinovec

114,000 € 64 €/m²

Stavebný pozemok - rodinný dom - obec Korňa

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 913 m²

POZEMOK A a B - REZERVOVANÉ. Posledné voľné parcely v nádhernom prostredí Kysúc. Výhľady, isto

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Korňa

30,200 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky na chaty - penzión - Vysoká nad Kysucou

Reality Vysoká nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,896 m²

Ponúkame na predaj nádherný stavebný pozemok o rozlohe 3896 m², ktorý sa nachádza v malebnej ob

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká nad Kysucou

58 €/m2 58 €/m2

Stavebný pozemok na predaj - Ochodnica

Reality Ochodnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame stavebný pozemok pre váš nový rodinný dom v obci Ochodnica! Poloha: Nachádza sa v obc

Publikované: 08.05.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Ochodnica

60,000 € 79 €/m²

Stavebný pozemok - Turzovka - stavebné povolenie

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 730 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením v obci

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Turzovka

59,999 € 82 €/m²

POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V OŠČADNICI – BESKYDOK

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovné | 431 m²

Kompletné stavebné povolenie • Projekt na tradičný drevodom • Súkromie, výhľad, príroda V srdc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

44,000 € 102 €/m²

Stavebné pozemky pre rodinný dom - Čadca Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 2,367 m²

Z PRENÁJMU DO VLASTNÉHO – STAVEBNÉ POZEMKY ČADCA MILOŠOVÁ! Ešte včera ste sa vracali do podnáj

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.03.2025
Pozemky na predaj Čadca

41,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj - Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,425 m²

Ponúkame na predaj idylický pozemok o celkovej výmere 1425 m², umiestnený v srdci malebnej obce

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Makov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý pozemok pre náročných – 840 m² priamo pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 840 m²

Ponúkame na predaj prémiovú nehnuteľnosť v prvej línii pri jazere v obci Hrubá Borša. Pozemok s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

180,000 € 214 €/m²

Veľká záhrada so starším domom v obci Trstice

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | 1,930 m²

Každý má svoju predstavu o vysnívanom bývaní, pre niekoho je to lokalita uprostred centra mesta

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Trstice

79,900 € 41 €/m²

Váš súkromný kúsok brehu: Stavebný pozemok pri jazere v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 698 m²

Túžite po rannom behu okolo jazera alebo večernom tichu na vlastnom móle? Tento pozemok s výmer

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

150,000 € 215 €/m²

Stavebné pozemky za férové ceny

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 781 m²

Dávam do vašej pozornosti ponuku stavebných pozemkov, ktoré majú mnoho benefitov ..... posúďte

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

109,340 € 140 €/m²

Začnite stavať svoj domov už túto sezónu!

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 781 m²

Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa spája pokoj vidieka s nadštandardnou vybavenosťou? Pon

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

105,000 € 134 €/m²

Stavebný pozemok v obci Malženice

Reality Malženice

Pozemok pre rodinné domy | malženice | 967 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 967 m2 v obci Malženice vo výhradnom zastúpení. Bližšie

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 27.06.2025
Pozemky na predaj Malženice

69,000 € 71 €/m²

Pozemok v obci Hurbanova Ves

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanova Ves | 1,021 m²

Ponúkam na predaj pekný pozemok na výstavbu alebo pestovanie v obci Hurbanova Ves o výmere 1021

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 10.10.2024
Pozemky na predaj Senec

139,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok - 130eur/m2

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 978 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Pozemky na predaj Hrubá Borša

130,910 € 134 €/m²

✨ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ / BÝVANIE POD LESOM – Slovenská Volová

Reality Slovenská Volová

Pozemok pre rodinné domy | 1,896 m²

Hľadáte miesto, kde sa ranná káva spája s vôňou lesa, no zároveň chcete mať perfektnú dostupnos

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Volová

49,900 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký pozemok v Humennom na predaj

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Na Podskalku | 1,976 m²

Pozemok o rozlohe takmer 20 árov sa nachádza tichej časti mesta Humenné. Pozemok má šírku 22 m

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

85,000 € 43 €/m²

Pozemok za dobrú cenu v Humennom

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 0 m²

Mimoriadna príležitosť využiť ponuku predaja stavebného pozemku v lokalite ulice Gaštanova. Poz

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

49,000 €

PREDAJ | Stavebný pozemok | Veľký Krtíš

Reality Malý Krtíš

Pozemok pre rodinné domy | 5,382 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ stavebný pozemok vo Veľkom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malý Krtíš

249,000 € 46 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pre výstavbu domu 735 m2 - HRÁDOK

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Sklenárska | 735 m²

Predáme pozemok pre výstavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite pod kaplnkou Hrádok, v novej

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

94,900 € 129 €/m²

Pozemok vo výmere 2280 m2 pre rodinný dom v lukratívnej lokalite - Hrádok

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Kavarnianska | 2,280 m²

Krásny slnečný pozemok vo VIP novej rezidenčnej lokalite pod kaplnkou Hrádok, v mierne svahov

Publikované: 06.07.2022 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie