Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 517 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj pozemky v novo vznikajúcej lokalite Tren
93,060 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 777 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok, s celkovou vý
119,900 € 154 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 485 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj pozemky, nachádzajúce sa v novo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,069 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj veľkorysý pozemok v Liptovskom Trnovci o
160 €/m2 160 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pánska Niva | 462 m²
109,000 € 236 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 839 m²
127,900 € 152 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 544 m²
Realitná kancelári TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj starší vidiecky rodinný dom s let
108,000 € 199 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 990 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK SO SÚKROMNOU PRÍJAZDOVOU
143 €/m2 143 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hlohovecká | 755 m²
Realitná kancelária TOP Reality MJ ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v pokojnej
106,990 € 142 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok o výme
73,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 593 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 593 m²
93,000 € 157 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 4,543 m²
Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj rozľahlý investičný pozemok o výmere 4 543
260,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 4,234 m²
EXKLUZÍVNE na predaj: Stavebný pozemok s projektom v malebnej Zázrivej – časť Dolina Realitná
150,000 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Júliusa Fučíka | 1,061 m²
Pozemok 1.061m2 – Veľké Úľany: na výstavbu RD, rovinatý, centrum obce, všetky IS, studňa Pete
109,900 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 883 m²
KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK S CHATKOU, VELIČNÁ, NA PREDAJ Realitná kancelária Dalmia Vám exkluzívne
129,000 € 146 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²
3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka
349,990 € 494 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Štefanovská | 4,400 m²
Výnimočná ponuka – ROVINATÝ pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a hrad Červený kameň Ex
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Oravská Priehrada | 969 m²
Poďte sa s nami pozrieť na pozemky vo výnimočnej lokalite, v nádhernej tichej časti Oravskej Pr
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vyšnokubínska | 933 m²
Ponúkame vám skvelú príležitosť získať rovinatý stavebný pozemok v malebnom a tichom prostredí
118 €/m2 118 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Fučíkova | 497 m²
Ponúkame na predaj pozemok situovaný na začiatku záhradkárskej osady na Veľkom Bysterci s možno
45,000 € 91 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,734 m²
AnoReal: Ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok o výmere 1734 m2, ktorý sa nachádza v mes
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 917 m²
AnoReal: Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Višňové, blízko pri Žiline. Sam
183,400 € 200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Biely Potok | 1,089 m²
AnoReal: exkluzívne v ponuke krásny stavebný pozemok priamo v centre obľúbenej Terchovej – časť
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²
PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T
555,000 € 895 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.