RealityZopos ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok o výmere 2367m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,367 m²

Reality Zopos vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, mierne svahovitý, pozemok v Púchove, v mes

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

200,000 € 84 €/m²

Stupava - pekný stavebný pozemok so stavebným povolením

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 697 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu na Lesnej ulici. Je pripojené

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 18.02.2025
Pozemky na predaj Stupava

257,900 € 370 €/m²

Devínska Nová Ves - pekný stavebný pozemok na rodinný dom (dvojdom)

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,164 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1164 m2,rozmer 33x35 m v lokalite budúcej výsta

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 11.04.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 205 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 927m2 v obci Streženice - obľúbená časť Keblie

Reality Streženice

Pozemok pre rodinné domy | Keblianska | 1,018 m²

RealityZopos ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 927 m² + príjazdova cesta, pripravený

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Streženice

110,000 € 108 €/m²

RealityZopos ponúka pozemok v krásnom prostredí obce Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,850 m²

RealityZopos ponúka na predaj rozsiahly pozemok v krásnom prostredí obce Lysá pod Makytou, v ča

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

33,900 € 12 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj veľký pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v obci Zubák

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 8,044 m²

RealityZopos ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 8044m2 nachádzajúci sa pri hlavnej c

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 21.06.2024
Pozemky na predaj Zubák

Cena dohodou

RealityZopos ponúka na predaj pozemok s výmerou 339m2 v obci Streženice, časť Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | 339 m²

Reality Zopos ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 339 m², nachádzajúc

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Púchov

38,900 € 115 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1128m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,128 m²

Reality Zopos vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Púchove, v mestskej ča

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

100,000 € 89 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1239m2 v Púchove - časť Vieska-Bezdedov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,239 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Púchov

100,000 € 81 €/m²

NA PREDAJ, Rekreačný pozemok 1989m2 - Kotrčiná Lúčka

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 1,989 m²

Na predaj rekreačný INVESTIČNÝ pozemok 1989m2 v lokalite Kotrčiná Lúčka. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

105,000 € 53 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok na výstavbu rodinného domu - Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | 732 m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v IBV GARDER – k.ú Blatnica. IS – elektrika

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

84,000 € 115 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 1172 m2 za 13 200 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 1,172 m²

Na predaj stavebný pozemok 1 172 m2 v obci Egyházasgerge, so všetkými inžinierskymi sieťami. Po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

13,200 € 11 €/m²

Stavebný pozemok 2213m2 s domom. Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš relitný parner vám exkluzívne prínášaju do ponuky na predaj – inve

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

139,800 €

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 710 m2, Necpaly

Reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 710 m2 v obci Necpaly. Pozemok sa nachádza v novo

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Pozemky na predaj Necpaly

65,900 € 93 €/m²

Stavebný pozemok s vybudovanými IS, Turčianske Jaseno

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 1,095 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novo zastavanej časti obce Turčianske Jaseno. Výmera poz

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Martin

105 €/m2 105 €/m2

Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,959 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok v Lastomíre: veľkorysý priestor, pre široké možnosti, 1996 m2

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,996 m²

Ponúkam na predaj rovinatý pozemok s výmerou necelých 2 000 m² v jednej z najvyhľadávanejších o

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lastomír

75,000 € 38 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátna záhrada vo Vinnom s potenciálom moderného domčeka – váš únik

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 935 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, vytvoríte si vlastný pokojný priestor a zárov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

43,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok Župkov

Reality Župkov

Pozemok pre rodinné domy | 723 m²

1012137 Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v Župkove. Nachádza sa v tichej ulici p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Župkov

39,000 € 54 €/m²

Stavební pozemky Novi Vinodolski

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky v Klenovici (Novi Vinodolski) Malý pozemok má 365 m2 a

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj

128,000 € 351 €/m²

Potenciál pre váš nový domov | RODINNÝ DOM na 500 m² pozemku

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vášho vysnívaného domu alebo projekt, ktorému vdýchnete nový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

49,900 € 100 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok 1900m2 Slatina nad Bebravou - Predaj - Investičná príležitosť !!!

Reality Slatina nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Slatina | 1,900 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Slatina nad Bebravou - vhodné na výstavbu rodinných domo

Publikované: 22.02.2023 Aktualizované: 12.11.2024
Pozemky na predaj Slatina nad Bebravou

53,000 € 28 €/m²

Stavebný pozemok na predaj - Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,937 m²

Cena: 48 €/m² Lokalita: Makov (okres Čadca) Výmera: 1937 m² (možnosť rozdelenia na 2 pozemky po

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Makov

48 €/m2 48 €/m2

Na predaj stavebný pozemok 1043 m² – Klokočov, okres Čadca

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,043 m²

Hľadáte pozemok, ktorý je zároveň investíciou do budúcnosti aj únikom z ruchu mesta? Ponúkame n

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.08.2025
Pozemky na predaj Klokočov

40,000 € 38 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie