1333 (JuLrBW27gv0) Aktualizovaný: 23. 05. 2026 1. publikácia: 23. 05. 2026

Predaj rovinatý pozemok Ivanka pri Nitre

Ivanka pri Nitre • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

89,000 € 129 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
688 m²
Info
R12 reality ponúka na predaj

pozemok v súkromnej uličke

lokalita - okres Nitra

obec – Ivanka pri Nitre

výmera 688 m2 + podiel na prístupovej ceste

šírka 18 m

IS pred pozemkom / elektrina, voda, kanalizácia/

NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

Ing. Erika Mojžišová

0911 414 462

mojzisova@r12.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Vlastníctvo:
Osobné

Terén pozemku:
Rovinatý

Plocha pozemku:
688 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Erika Mojžišová

R12 Reality

R12 reality

Janka Kráľa 31 • 94901, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

89,000 € 129 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Erika Mojžišová

R12 Reality