Predaj pozemky- 7998 m2, Nitra- Čermáň, šírka 37 m, všetky IS, Exkluzívne IBA U NÁS

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 7,998 m²

Pre krátke video tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.be

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

749,999 € 94 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- POZEMOK PRE RODINNÝ DOM- PÁROVSKÉ HÁJE NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Lány | 1,138 m²

Príbeh o domčeku, ktorý chcel vyrásť pri lesíku… Bolo raz jedno miesto v Párovských Hájoch, k

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj atraktívny stavebný pozemok, Bodiná

Reality Bodiná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,170 m²

Výhradne ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v bezprostrednej blízkosti les

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Bodiná

115,999 € 28 €/m²

Pozemok vo Zvolene so stavebným povolením Sarvaška Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 814 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Sarvaške vo Zvolene s projektom rodinného domu a právopl

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Zvolen

175,000 € 215 €/m²

Investičná príležitosť na podnikanie, bývanie, prenájom – RD a stavebný pozemok na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Úradnícka | 490 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 1355 €/m²

Veľkometrážny STAVEBNÝ POZEMOK s komplet IS, výmera 1258 m2, Viničné okres Pezinok

Reality Viničné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,258 m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy vo výbornej časti v obci Viničné pri okrese Pezinok. Možnosť

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Viničné

276,760 € 220 €/m²

Posledné voľné stavebné pozemky od 600m2 pod Tatrami - IBV Medzi vodami

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 601 m²

Medzi vodami je jedinečný projekt nachádzajúci sa v novovytvorenej časti podtatranskej obce Mly

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Mlynica

95,559 € 159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Miloslavov s právopl.stavebným povolením 975 m2

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Labutia ulica | 975 m²

Creative Consulting office Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov na Labutej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

225,000 € 231 €/m²

PONUKA na vybrané pozemky v lokalite ŠIBENIČNÁ HORA - C98

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 644 m²

Ponúkame na predaj pozemok C98 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 644 m2 za zvýhodnenú

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

90 €/m2 90 €/m2

PREDAJ, pozemok Kúty, 556m2

Reality Kúty

Pozemok pre rodinné domy | 556 m²

POZEMOK NA PREDAJ – KÚTY Výmera: 556 m² Ponúkame na predaj pozemok v obci Kúty, ktorý sa nach

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kúty

45,000 € 81 €/m²

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok 582m2, obec Lemešany, okres Prešov

Reality Lemešany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 582 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Lemešany, okres Prešov. Technické info

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 30.07.2025
Pozemky na predaj Lemešany

46,560 € 80 €/m²

Predaj: lukratívny pozemok, Marianka – 2 260 m², možnosť stavby 3 domov

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,260 m²

Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj priestranný, rovinatý pozemok o výmere 2 260 m² v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

288 €/m2 288 €/m2

PREDAJ:STAVEBNÝ POZEMOK V CENTRE ZÁHORSKEJ BYSTRICE – VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - ideálny aj na výstavbu 3 domov

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čsl. tankistov | 2,420 m²

Andrea Smolinská ponúka exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v samotnom ce

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

450 €/m2 450 €/m2

investičná príležitosť- slnečný pozemok - obec Badín

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 16,500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 16 500 m2 v krásnom prostredí v blízkosti prírody s

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 16.09.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19 €/m2 19 €/m2

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 732 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 732 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 732 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

Stavebný pozemok aj so sieťami o výmere 706 m2 v Miloslavove

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 706 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 706 m², situovaný v tichej

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Info v RK

St.pozemok, 677m2, Vranov nad T., ul. E.Urxa

Reality Vranov nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | E. Urxa | 677 m²

Na predaj st.pozemok s jedinečným výhľadom vo Vranove, ul. Eduarda Urxa, mierne až stredne svah

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Vranov nad Topľou

44,900 € 66 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Na Záhumní | 1,800 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebno-investičný pozemok o výmere 1 800 m2, ktorý je schvá

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 24.08.2025
Pozemky na predaj Hôrky

200 €/m2 200 €/m2

RK4 - NA PREDAJ - Slnečný stavebný pozemok - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Snežnica | 600 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Snežnica okr. Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj stavebný

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

80,000 € 133 €/m²

MH233 – Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Blatná na Ostrove | 636 m²

Ponúkame na predaj 3 stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v prevážne zastavanom území

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

Cena dohodou

PREDAJ, Stavebný pozemok Sečovce - časť Albinov, intravilan

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,671 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v meste Sečovce v mes

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

30 €/m2 30 €/m2

Pozemok obec Podhradie pri Martine

Reality Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | 1. mája | 1,000 m²

Reality Turiec Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v obci Podhradie vzdialenej

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Podhradie

Cena dohodou

Pozemok MODRA - Predaj 1209 m2

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Ferdinanda Píseckého | 1,209 m²

POZEMOK MODRA Ponúkame na predaj pozemok 1209 m2 v meste Modra pri novovybudovanej lokalite, u

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Modra

185,000 € 153 €/m²

MODRA Harmónia - Stavebný Pozemok

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 881 m²

MODRA Harmónia - Stavebný pozemok Realitná kancelária Karpatský ateliér, s.r.o. ponúka v exklu

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Modra

159,000 € 180 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie