Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 647 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 647 m2, lokalita PRŠIANSKA TERASA - Cínová, Banská Bystrica
193,460 € 299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 534 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Lehnice pre výstavbu rodinných domov, na kt. mom
82,900 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 850 m²
Chcete si postaviť rodinný dom či chalupu na krásnom mieste v málo zastavanej obci a vychutnáva
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²
CIBULKOVÁ REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinné domy v obci Kočovce o výmer
110 €/m2 110 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šafránová | 1,615 m²
Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Stavebný pozemok v lokalite Vy
298,775 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zamajer | 1,967 m²
Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v
199 €/m2 199 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakovo | 681 m²
Pozemok na výstavbu rodinného domu v Leviciach – časť Kalinčiakovo Dávame Vám do pozornosti na
52,000 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 1,095 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v novo zastavanej časti obce Turčianske Jaseno. Výmera poz
105 €/m2 105 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka
184,500 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | S. Chalupku | 837 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o veľkosti 837m2 na ktorom sa nachádza starší kamenný dom vo
45,000 € 54 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 859 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 859m2 v obci Boleráz-Klčovany. Inžinierske siete v
115,000 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,913 m²
Realitná spoločnosť PARTNERS REAL Vám ponúka na predaj veľký, rovinatý stavebný pozemok o výmer
34,900 € 18 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,055 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 1055 m2 v obci Vinosady s možnosťou individu
189,900 € 180 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok 900 m2 v obci Vinosady s možnosťou individuá
189,900 € 211 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 212 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj lukratívny pozemok v bezprostrednej blízkosti jazera
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 912 m²
Na predaj: Pozemok v lone prírody – Melčice-Lieskové (časť Dolina), len 13 minút od Trenčína P
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,200 m²
Ponúkame na predaj svahovitý pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Pozemok má rozlohu 2200m2, n
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 870 m²
EXKLUZÍVNE v ponuke na predaj krásny slnečný, rovinatý pozemok, ktorý sa nachádza v obci Bačkov
40,000 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,192 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok so všetkými inžinierskými sieťami v obci Kotešo
146,700 € 123 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,983 m²
Hľadáte pokoj, kľud, ticho od mestského zhonu, stresu a náhlenia? TomiSreal má pre vás pekný, r
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 978 m²
Dávam do vašej pozornosti ponuku stavebných pozemkov, ktoré majú mnoho benefitov ..... posúďte
130,910 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 566 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 566 m², ktorý sa nachádza v tichej a malebnej dedin
29,900 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,656 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1656 m² v krásnej a tichej lokalite Baška – časť
279,000 € 168 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 913 m²
POZEMOK A a B - REZERVOVANÉ. Posledné voľné parcely v nádhernom prostredí Kysúc. Výhľady, isto
30,200 € 33 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.