Investičný pozemok v intraviláne 9660 m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Mýtna | 9,660 m²

Exkluzívne - Ponúkame vám na predaj investičný pozemok v Starej Turej - celková rozloha je 9 6

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

79,900 € 8 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m2

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Majdan | 1,001 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok V Horných Orešanoch v časti Majdan. Rozloha pozemku 100

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

75,000 € 75 €/m²

Stavebný pozemok / Investičný pozemok - 3089 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Hôrky | 3,089 m²

EXKLUZÍVNE - NA PREDAJ - Stavebné / Investičné pozemky v obci Trenčianske Jastrabie Ponúkame v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

99,000 € 32 €/m²

NA PREDAJ Stavebné pozemky v Dohňanoch

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | 4,800 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 stavebné pozemky v obci Dohňany v okrese Púchov. Výmera jednej parcely

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

62 €/m2 62 €/m2

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinného domu 759m2 v Obci Krasňany

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 759 m²

To znie ako atraktívna ponuka! Pozemok v obci Krasňany s výmerou 759 m² je ideálny na výstavbu

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

189,750 € 250 €/m²

Na predaj pozemok pre rodinný dom Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Pozemok pre rodinné domy | 1,483 m²

Realitný servis Mansory Vám ponúka na predaj krásny slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinnéh

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

192,700 € 130 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pod Rozsutcom 3635m2 v Obci Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 3,635 m²

Na predaj pozemok v Terchovej pod Rozsutcom. Výmera 3635m2 s kamenistou prístupovou cestou ( vo

Publikované: 26.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

236,275 € 65 €/m²

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 809 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 809 m2 + podiel na prístupových cestách vo vyhľadávanej lo

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

63,000 € 78 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Mojš

Reality Mojš

Pozemok pre rodinné domy | 599 m²

Na predaj pozemok v obci Mojš pri Žiline Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Mojš, ktorý

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mojš

137,000 € 229 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný pre výstavbu v centre Obce Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 3,313 m²

Na predaj pozemok v obci Stará Turá Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 3 313 m² v

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

135,000 € 41 €/m²

NA PREDAJ, 2x parkovacie miesto pri novostavbách Maršová - Rašov

Reality Maršová-Rašov

Pozemok pre rodinné domy | 12 m²

Na predaj dve parkovacie miesta v Obci Maršová - Rašov. Parkovacie státie je ihneď k dispozícií

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Maršová-Rašov

Cena dohodou

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu v Detvianskej Hute vo výmere 5958 m2

Reality Detvianska Huta

Pozemok pre rodinné domy | 5,360 m²

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu jedného a viac rodinných domov / rekreačných objektov. Poz

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

54,999 € 10 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 1311m2 - Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 1,311 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok situovaný v tichej a vyhľadávane

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Raková

82,500 € 63 €/m²

Znížená cena- pozemok Tekovské Nemce

Reality Tekovské Nemce

Pozemok pre rodinné domy | vedlajsia | 1,446 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok vedený ako záhrada v obci Tekovské Nemce,okres Zlaté Moravce. N

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tekovské Nemce

38,000 € 26 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Nové Sady

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | vedlajsia | 600 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta v rk vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nové Sady,

Publikované: 17.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

45,000 € 75 €/m²

Slnečný pozemok so všetkými IS - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 846 m²

Bývajte len 5 min od centra mesta a súčasne v pokojnom prírodnom prostredí. Ponúkame na predaj

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

259,400 € 307 €/m²

Nové pozemky, PRŠIANSKA TERASA, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 670 m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - Na predaj nové stavebné pozemky, lokalita PRŠIANSKA TERASA - Cínová, Ban

Publikované: 23.08.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

200,330 € 299 €/m²

NEPREMEŠKAJTE! VOĽNÝ POZEMOK s právoplatným stavebným povolením

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Slnečné Stráne | 908 m²

Pozemok je určený na výstavbu RD, k dispozícii prístupová cesta s IS na pozemku (voda, elektrin

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

247,831 € 273 €/m²

MOŽNOSŤ OKAMŽITEJ VÝSTAVBY - Pršianska terasa

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 648 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Pršianska Terasa, lokalita CÍNOVÁ, Banská

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

193,760 € 299 €/m²

NEVÁHAJTE! Pozemky so skolaudovanými IS, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 590 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 590 m2 s prístupovou cestnou komunikáciou, chodníkmi a vere

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

180,700 € 306 €/m²

Krásny pozemok so všetkými IS, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 571 m²

Možnosť okamžitej výstavby rodinného domu v lokalite. Všetky skolaudované IS na hranici pozemku

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

174,600 € 306 €/m²

Prémiové stavebné pozemky

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 685 m²

Vytvorili sme príležitosť pre tých z Vás, ktorí hľadajú ideálne miesto pre svoj vysnívaný domov

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

204,820 € 299 €/m²

Stavebný pozemok v Slovenskej Ľupči - 1 655 m2

Reality Slovenská Ľupča

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1,655 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný, rovinatý pozemok o výmere 1 655 m2, ktorý sa nachádza v Slov

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Slovenská Ľupča

Cena dohodou

NOVÉ stavebné pozemky, Pršianska terasa, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Prémiové stavebné pozemky umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí, len pár minút od histori

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

193,760 € 299 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie