Veľkometrážny STAVEBNÝ POZEMOK s komplet IS, výmera 1258 m2, Viničné okres Pezinok

Reality Viničné

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,258 m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy vo výbornej časti v obci Viničné pri okrese Pezinok. Možnosť

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Viničné

276,760 € 220 €/m²

Stavebný pozemok

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Fándlyho | 1,475 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Košice-Barca, Fándlyho. Plocha: pozemku 147

Publikované: 29.05.2023 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

295 €/m2 295 €/m2

*** ZNÍŽENÁ CENA *** Predaj pozemku v malebnej obci Čierne , okr.Čadca, 685m2

Reality Čierne

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu, alebo chaty v okrajovej časti obce

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

54 €/m2 54 €/m2

Investičná príležitosť na podnikanie, bývanie, prenájom – RD a stavebný pozemok na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Úradnícka | 490 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 1355 €/m²

P R E D A J - 45500€

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | x | 345 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok 345 m², obec Pata (okres Galanta) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Vo výhradnom

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

45,500 € 132 €/m²

Stavebný pozemok – Pata, 945 m²,

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | x | 945 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok 945 m², obec Pata (okres Galanta) ━━━━━━━━━━━━━━━━━━ Vo výhradnom

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

125,000 € 132 €/m²

Pozemok v Topoľčanoch v príjemnom tichom prostredí

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 868 m²

Predaj pozemku v Topoľčanoch – Ideálne miesto pre váš nový domov By Reality ponúka na predaj

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Pozemky na predaj Topoľčany

120,000 € 138 €/m²

Predaj: Lukratívny pozemok v obci Oščadnica (312-P)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 466 m²

Na predaj stavebný pozemok 460m2 - Oščadnica. Hľadáte miesto pre svoj budúci domov, rekreačný o

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Oščadnica

Info v RK

člen NARKS

Lukratívne stavebné pozemky v obci Melčice - Lieskové

Reality Melčice-Lieskové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 450 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Melčice - Lieskové, k.ú. Zemianske Lieskové s vybudo

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 12.08.2025
Pozemky na predaj Melčice-Lieskové

150 €/m2 150 €/m2

Projekt pre 7 parciel pre rodinné domy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 7,168 m²

Na predaj pozemok o výmere 7168 m2 na potencionálnu výstavbu rodinných domov v Modre na konci K

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Modra

700,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Projekt pre 7 parciel pre rodinné domy

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Kalinčiakova | 7,168 m²

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Modra

700,000 € 98 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA | Stavebný pozemok 708 m² + Stavebné povolenie v cene | Párnica

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | 708 m²

Predstavte si, že namiesto mesiacov strávených na stavebnom úrade už o pár týždňov kopete zákla

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Párnica

Cena dohodou

Predám pozemok o výmere 1518m2 v Liptovskej Štiavnici.

Reality Liptovská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,518 m²

VAŠA REALITKA s.r.o ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1518 m2 v obci Liptovská Štiavni

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Štiavnica

65 €/m2 65 €/m2

NA PREDAJ | pozemok so stavebným povolením | Zázrivá

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 806 m²

Ponúkame na predaj Lukratívny pozemok so Stavebným povolením Lokalita: Zázrivá Terén: miern

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

99,000 € 123 €/m²

Pozastavené: Pozemok - Veľký Šariš 1037m2

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Baratoky | 1,037 m²

POZASTAVENÉ Ponúkame na predaj pozemok s ideálnymi rozmermi 28x37m s celkovou rozlohou 1037m2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

69 €/m2 69 €/m2

REZERVOVANÉ - Na predaj stavebný pozemok - Surdok

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 930 m²

REZERVOVANÉ - IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení stavebný pozemok v kra

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Prešov

55,000 € 59 €/m²

NA PREDAJ | stavebný pozemok | Lazisko

Reality Lazisko

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Hľadáte ideálny stavebný pozemok v tichej lokalite blízko Liptovského Mikuláša? Ponúkame rovin

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Lazisko

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok Modra - Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 669 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný vo výnimočnom prírodnom prostredí Malých

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Pozemky na predaj Modra

197,500 € 295 €/m²

Výnimočný pozemok v Bratislave - Ahoj Briežky, so stavebným povolením. Dnes kúpite, zajtra staviate!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,122.33 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky - pozemky pre 3 RD. Pozemok pre rodinný dom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Pozemok Ahoj Briežky s právoplatným stavebným povolením, zajtra môžete začať stavať!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom B, Bratislava-Nové

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550 €/m2 550 €/m2

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK BUDATÍN

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 830 m²

Georgi Conev v exkluzívnom zastúpení vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v Budatín

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

147,990 € 178 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRE RODINY: 7 STAVEBNÝCH POZEMKOV V LIETAVA LIVING

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 558 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj 7 stavebných pozemkov na RD v časti Lietava - Majer pri Žilin

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

67,518 € 121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 2,268 m²

Ponúkame vám na predaj perspektívny pozemok na rovine blízko Žiliny v obci Teplička nad Váhom.

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj pozemok v obci Trávnica

Reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Trávnica | 607 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trávnica. Nachádza sa na hlavnej ceste. Pozem

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

10,350 € 17 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie