Viac než len pozemok: 16-árové zázemie s domčekom a fóliovníkmi (Hul)

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,598 m²

Hľadáte miesto, kde môžete okamžite začať pestovať, víkendovať alebo rovno plánovať stavbu svoj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Imeľ

52,900 € 33 €/m²

Pozemok 705 m² Dargov – IS na pozemku, 26 min od KE

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 705 m² v obci Dargov (okres Trebišov), približne 2

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

39,900 € 57 €/m²

PREDAJ- STAVEBNÉ POZEMKY - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 735 m²

Pozemky sa nachádzajú v časti Kynek, obklopené modernou zástavbou rodinných domov, čo poskytuj

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ-INVESTIČNÝ POZEMOK -NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 38 €/m²

PREDAJ- Stavebné pozemky - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 734 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- KRÁSNY POZEMOK PRI LESE - VOZNICA

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 2,013 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadáte svoje útulné útočisko v prírode? Tento pozemok 2013 m² je obklopený

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 34 €/m²

PREDAJ- Veľký pozemok pre rodinnný dom - BELADICE

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 1,871 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Beladice, nachádzajúci sa v tichej ulič

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Beladice

120,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- POZEMOK PRE RODINNÝ DOM- PÁROVSKÉ HÁJE NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Lány | 1,138 m²

Príbeh o domčeku, ktorý chcel vyrásť pri lesíku… Bolo raz jedno miesto v Párovských Hájoch, k

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

30 km od Košíc, až 3 stavebné Pozemky v cene ! 1913 m2, rozmer 30m x 63m , všetky inžinierske siete,

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,913 m²

Reality321 Vám ponúka na predaj pozemok v obci Žarnov / za obcou Mokrance, pri Moldave / o výme

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žarnov

34,900 € 18 €/m²

Slnečný pozemok Dolný Kubín - Kňažia

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Kňažská | 600 m²

Máte radi slnko a snívate o dome na slnečnej stráni s krásnym výhľadom? Možno práve tu nájdete

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena - Pozemok v Obci Poruba 748m2

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 748 m²

Predaj slnečného stavebného pozemku – blízko Prievidze TUreality ponúka na predaj rovinatý sta

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

44,000 € 59 €/m²

Stavebný pozemok 922 m² v Blatnici – výhľady, asfaltový prístup a siete na hranici pozemku.

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Blatnica | 922 m²

Reality EGYPS exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 922 m² v obci Blatnica, jed

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

89,000 € 97 €/m²

Na PREDAJ pozemok - Malé Krškany

Reality Krškany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,457 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok vhodný na stavbu, vedený aktuálne ako Zastavaná plocha a n

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Krškany

85,995 € 35 €/m²

Stavebný pozemok ( 531 m2 ), Turčianska Štiavnička

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 531 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Turčianskej Štiavničke s výmerou 531 m2. Pozemok je urče

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

66,470 € 125 €/m²

Stavebné pozemky na predaj – Žilina, Trnové | výhľad na Malú Fatru

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v atraktívnej lokalite

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

NA PREDAJ-Dva stavebné pozemky – Terňa, ulica Čergovská

Reality Terňa

Pozemok pre rodinné domy | Čergovská | 985 m²

ERDIAMO ponúka na predaj dva krásne stavebné pozemky, každý s výmerou 985 m², nachádzajúce sa p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Terňa

Info v RK

Prestížny stavebný pozemok vo vinikajúcej lokalite

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto 2 | 3,529 m²

Pridajte sa k výnimočnej komunite budúcich majiteľov a vytvorte si svoj vysnívaný domov na tomt

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

110 €/m2 110 €/m2

Slnečný pozemok v pokojnej lokalite Šemša - Hodkovce – ideálna príležitosť pre developerov a investorov

Reality Hodkovce

Pozemok pre rodinné domy | Hodkovce | 2,191 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka skvelú možnosť investovať a zhodnotiť sv

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hodkovce

103 €/m2 103 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Imeľ

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,637 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci Imeľ. Pozemok: - celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

50,000 € 31 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! 2 x stavebný pozemok 1077 m2, Sereď !

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Sereď | 1,077 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Seredi v tichej lokalite mimo hlavnej cesty s vlastnou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

125,000 € 116 €/m²

Stavebný pozemok 960 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 960 m2 v obci Pama - Rakúsko len 20km od Bratislavy. Pozemo

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj

210,000 € 219 €/m²

Stavebný pozemok 705.5 m2, Kittsee, Rakúsko

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee | Landstrasse

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 705,5 m2 v obci Kittsee, Rakúsko len 5km od slovenských hra

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Kittsee

199,000 € 282 €/m²

PREDAJ POZEMKOV PRE RODINNÉ DOMY - II. ETAPA ZEMIANSKA STRÁŇ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 446 m²

ZEMIANSKA STRÁŇ - Nová moderná štvrť pre váš budúci domov – II. etapa Pripravuje sa pre Vás II.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

200 €/m2 200 €/m2

Kráľovský priestor pre váš domov: 15-árový stavebný pozemok v tichej uličke (Vlčany)

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,496 m²

Hľadáte pozemok, kde sa nebudete musieť obmedzovať? Miesto, kde okrem domu postavíte aj bazén,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Vlčany

51,900 € 35 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie