Ponuka krásneho slnečného pozemku v obci Poruba okres Prievidza

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 786 m²

CenterReality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok na okraji

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

Cena dohodou

Predaj stavebného pozemku v obci Badín

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Laurínska | 1,068 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Badín pri Banskej Bystrici. Pozemok o výmere 1068 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Badín

80 €/m2 80 €/m2

Priestranný stavebný pozemok 2201 m² – ideálny na dom aj veľkú záhradu

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,201 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Ardanovce – možnosť kúpy dvoch samostatných parciel

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

50,000 € 23 €/m²

ZEMIANSKA STRÁŇ II. ETAPA - PREDAJ POZEMKOV PRE RODINNÉ DOMY

Reality Križovany nad Dudváhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 446 m²

ZEMIANSKA STRÁŇ - Nová moderná štvrť pre váš budúci domov – II. etapa Pripravuje sa pre Vás II.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Križovany nad Dudváhom

200 €/m2 200 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK - DOLNÉ DUBOVÉ

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 975 m²

Na predaj stavebný pozemok s výmerou 975m2 v obci Dolné Dubové, prichystaný na výstavbu rodinné

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

84,900 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, 710 m2, Necpaly

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 710 m²

IS: voda, elektrika, kanalizácia. Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 710 m2 v obci Ne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Martin

65,900 € 93 €/m²

Pozemok Starolaborecká – 29 m šírka

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Starolaborecká | 590 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Michalovce – na vyh

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Michalovce

144,000 € 244 €/m²

PREDAJ – STAVEBNÝ POZEMOK V BLÍZKOM CENTRE NOVÝCH ZÁMKOV – 900 m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti centra mesta Nové Zámky, situovaný v tichej a v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

180,000 € 200 €/m²

SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY S INFRAŠTRUKTÚROU V SRDCI PRÍRODY

Reality Sverepec

Pozemok pre rodinné domy | Sverepec | 1,149 m²

„BÝVANIE POD LESOM – SVEREPEC
SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY S INFRAŠTRUKTÚROU V SRDCI PRÍRODY Preds

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Sverepec

Info v RK

2 348 m² v zastavanom území – priestor na jeden veľký dom alebo niekoľko menších, Čachtice

Reality Čachtice

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 2,348 m²

Dve parcely s celkovou výmerou 2 348 m² v zastavanom území obce Čachtice, územným plánom zarade

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Čachtice

160,000 € 68 €/m²

TOPNovinka: Krásny rekreačný pozemok v prírode – Pekná cesta, Bratislava | 406 m² | možnosť výstavby chaty

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 406 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v jednej z najobľúbenejších oddychových lokalít Bratislavy

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 490 €/m²

LEGIS REALITY - Toto môže byť Váš vysnený domov v Starej Myjave - ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Stará Myjava

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Stará Myjava, nachádzajúci sa len pár minút

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stará Myjava

52,000 €

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

Veľký stavebný pozemok v strede obce Turá

Reality Turá

Pozemok pre rodinné domy | 2,197 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v strede obce Turá okres Levice. O výmere 2197 m2 (cca

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Pozemky na predaj Turá

Cena dohodou

Ideálne pozemky v marhuľovom sade, Kittsee, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívna ponuka: stavebná parcela ideálnej veľkosti 480 m2 s prípojkami IS a orientáciou na

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Pozemky na predaj

160,000 € 333 €/m²

Stavebný pozemok Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrová | 520 m²

Realitná kancelária BiaDom reality Vám ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Nitrianske Pra

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

63,000 € 121 €/m²

HOUSE & WEBER I BRATISLAVA stavebný POZEMOK, 2 000 m2, žiadaná LOKALITA, investičný POTENCIÁL

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Schengenská | 2,000 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej oblasti v mestskej časti Bratislava

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

149,900 € 75 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj stavebný pozemok 1400m2 v Krmeši

Reality Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Krmeš o výmere

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

77,000 €

Predaj stavebného pozemku, Korňa

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,800 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj dom alebo chatu? Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky v srdci

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Korňa

152,000 € 40 €/m²

Na predaj pozemok 901 m2, Vojka na d Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok v obci Vojka nad Dunajom, okres Dunajs

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

119,000 €

Predaj - slnečný, stavebný pozemok v tichej lokalite s krásnym výhľadom, 1987 m2, ul. Zuby, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Zuby | 1,987 m²

Získajte svoje malé "Toskánsko". Priestranný, slnečný na západ orientovaný stavebný pozemok s v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

480,000 € 242 €/m²

Predaj - stavebný pozemok, 3.662 m2, Cífer - časť Jarná

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,662 m²

Realitná kancelária RK Realiťáci ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Cífer - ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Cífer

Cena dohodou

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickými výhľadmi – Beňová Lehota, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Beňovolehotská | 788 m²

Predstavujeme Vám výnimočný stavebný pozemok v jednej z najatraktívnejších lokalít mesta Dolný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

165 €/m2 165 €/m2

Nádherný pozemok na okraji lesa, výhľad, nové IS

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,069 m²

Jedinečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite Potočné, výmera pozemku 1.069 m2, nové sk

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

695 €/m2 695 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie