REZERVOVANÉ: Pozemok pri Karloveskom ramene so stavebným povolením na rodinný dom

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Zlaté schody | 650 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o rozlohe 650m2, s južnou orientáciou. Nachádza sa v Bratisl

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 630 m²

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Stavebné pozemky, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj sú dva stavebné pozemky: 709 m² 702 m² Cena: 702m2: 96000,-,709m2: 97000,-. Pozemky

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

96,000 €

Pozemok na predaj, obec Župčany, okres Prešov

Reality Župčany

Pozemok pre rodinné domy | 494 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný pozem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

45,000 € 91 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj, obec Podhorany, okres Prešov

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 943 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný a slnečný poze

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

69,900 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v obci Mlynica s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 719 m²

REALITY KAMZÍK ponúka na predaj dva atraktívne stavebné pozemky nachádzajúce sa vo vyhľadávanej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Mlynica

95 €/m2 95 €/m2

Stavebný pozemok 800 m² – RD / radové domy / bytový dom, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 800 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky, každý o výmere 800 m², v novej rozvojovej lokalite v Dev

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

206,000 € 258 €/m²

TOP pozemok pri centre — projekt moderného domu, súkromie

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nová Dedinka

Info v RK

Stavebný pozemok vo Vlčkovciach na predaj

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,397 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok umiestnený v zastavanom území obce Vlčkovce o výmere 43

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

Cena dohodou

Pozemok | Liptovské Sliače | 2605 m² - miesto pre Váš dom?

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,605 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 2605 m² v obci Liptovské Sliače. Nachádza sa v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

104,000 € 40 €/m²

Pozemok na výstavbu RD - RUŽINDOL

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,333 m²

Exkluzívne v zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok v obci Ružindol - pri Trnave- (9 km

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

133.5 €/m2 134 €/m2

Na predaj pozemok s krásnym výhľadom na okraji mesta Myjava

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | U Zemanov | 922 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu alebo chalupy,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Myjava

39,990 € 43 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Tempus Parku | Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Invest & Real | Adrián Puškáš ponúka na predaj investičný pozemok v Rozhanovciach, ktorý sa nac

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

75,450 € 75 €/m²

Stavebný pozemok – Malý Slavkov, Royal Valley | 709 m²

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

🎥 Video prezentácia https://youtube.com/shorts/JmuTrtZxBMw?si=6dZvy_tZ2KBD9W_M ✅ Pozemok v pr

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

92,170 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rodinný dom v obci Tesáre (okr. Topoľčany)

Reality Tesáre

Pozemok pre rodinné domy | 250 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta pozemok pre rodinný dom, alebo starý rodinný dom na zbúranie v o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Tesáre

Cena na vyžiadanie

BV REAL Na predaj pozemok obec Koš okres Prievidza FM2411

Reality Koš

Pozemok pre rodinné domy | - | 980 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj investičný pozem

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Koš

40,000 € 41 €/m²

Pozemok pre rodinný dom Jazernica.

Reality Jazernica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,219 m²

Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v katastrálno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jazernica

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok na predaj v obci Čiližská Radvaň

Reality Čiližská Radvaň

Pozemok pre rodinné domy | 1,665 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu rodinného domu alebo zaujímavú investíciu? Ponúkame na predaj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čiližská Radvaň

87,500 € 53 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

ASSENZIO – PREDAJ – Pozemok v obľúbenej lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1,514 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj pozemok Devínska Nová Ves Ponúkame na predaj pozemok v rozr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

195,000 € 129 €/m²

ST. POZEMOK 1139 m², BATIZOVCE

Reality Batizovce

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 1,139 m²

Na predaj ponúkam stavebné pozemky v obci Batizovce, ktoré vzniknú rozdelením pôvodného pozemku

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Batizovce

89,990 € 79 €/m²

2 vynimočne pozemky vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 1,100 m²

Život pod štítmi a na dosah greenu: 2 výnimočné pozemky vo Veľkej Lomnici Hľadáte miesto, kde

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

150 €/m2 150 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov začína tu: Pozemok, kde sa sny menia na realitu (Hrubá Borša)

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 666 m²

Predstavte si ráno, kde vás namiesto mestského hluku zobudí ticho a vôňa prírody. Miesto, kde s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

100,000 € 150 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok 879 m2, Ladomerská Vieska, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Ladomerská Vieska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 879 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

49,500 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie