PREDAJ, stavebný pozemok 688 m2, Hliník nad Hronom, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Hliník nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 688 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

59,990 € 87 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na Rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,119 m²

Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu či bývanie. Nachádza sa v nádhernej lokalit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Hriňová

55 €/m2 55 €/m2

Slnečný stavebný pozemok s projektom bungalovu – v blízkosti prírody, len 7km od centra mesta Žilina.

Reality Brezany

Pozemok pre rodinné domy | 554 m²

Hľadáte miesto, kde príroda, pokoj a pohodlie mesta žijú v dokonalej harmónii? V exkluzívnom za

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Brezany

Cena dohodou

Pozemky pre RD Šarišské Bohdanovce, nová lokalita budúcich novostavieb

Reality Šarišské Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 666 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 pozemky (č. 1, 2 a 3) v obci Šarišské Bohdanovce, v novej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Šarišské Bohdanovce

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rozsiahly stavebný pozemok na predaj

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Hájska | 2,940 m²

Predstavujeme vám rozsiahly 29á pozemok v obci Pata, určený na budúcu výstavbu. Pozemok sa nach

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Pata

200,000 € 68 €/m²

Pozemok v Betliari/ investičná príležitosť

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | 5,641 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v tichej zatiaľ nezastavanej lokalite obce Betliar. Pozem

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

Veľkorysý slnečný pozemok v Zubrohlave

Reality Zubrohlava

Pozemok pre rodinné domy | Klinec III. | 1,072 m²

Tento slnečný pozemok s výmerou 1072 m² v obci Zubrohlava je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ch

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Zubrohlava

120,000 € 112 €/m²

41/26 Vidalići, ostrov Pag - stavebný pozemok 445 m² s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-nemovitosti.cz Vám ponúka stavebný pozemok 445 m² s výhľadom na more - Vidalići, ost

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

99,000 € 223 €/m²

Na predaj stavebný pozemok ,Kavečany ,Košice

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 884 m²

Na predaj Stavebný pozemok 884 m² – Kavečany | projekt a stavebné povolenie v cene Ponúkame V

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

163,990 € 186 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Skalité - vrátane inž. sietí

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 542 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Skalité, okr. Čadca (vyše 5200 ob

Publikované: 22.06.2021 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Skalité

95 €/m2 95 €/m2

DEVELOPERSKÝ PROJEKT NA PREDAJ – nová štvrť PRI PARKU PALÁRIKOVO

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,365 m²

Investičná príležitosť s platnými stavebnými povoleniami Ponúkame na predaj ucelený developers

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

479,000 € 203 €/m²

Stavebný pozemok s platným stavebným povolením – Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Bielická | 696 m²

Ponúkam na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 700 m² nachádzajúci sa v pokojnej a obľúbe

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Partizánske

80 €/m2 80 €/m2

Investičný pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | centrum | 3,314 m²

V exklúzivnom zastúpení ponúkame na predaj veľkorysý pozemok vhodný na investíciu v centre obce

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

50,000 € 15 €/m²

Predaj stavebného pozemku, 698 m² v obci Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 698 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Raková na Slovensku, vhodný pre jednotlivcov, ktorí h

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Raková

33,000 € 47 €/m²

Pozemok na RD s krásnym výhľadom

Reality Ťapešovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,164 m²

Pozemok v Ťapešove, s nádherným výhľadom na oravskú krajinu čaká na svojho nového majiteľa. V t

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Ťapešovo

119,500 € 103 €/m²

POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 1188 M2, PRIETRŽ, okr. SENICA

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | Prietrž | 1,188 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj pekný rovinatý po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

39,900 € 34 €/m²

Developerský pozemok pri Bratislave – 8,3 ha / vydané územné rozhodnutie na výstavbu 73 RD, výborná dostupnosť

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 83,518 m²

ZÁKLADNÉ PARAMETRE POZEMKU V OBCI LEHNICE: - Výmera celkom: 83 518 m² - Z toho pre inžinierske

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

5,900,000 € 71 €/m²

Stavebný pozemok v Nitre – Prameň - Priezračná ulica - 800 m² - kompletné siete

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Priezračná | 800 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Pra

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

PINK reality Pozemok na predaj, vhodný aj ako investícia - Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,304 m²

Pink reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok v obci Tvrdošov

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

50 €/m2 50 €/m2

REZERVOVANÉ - PINK reality Na predaj rovinatý, slnečný pozemok v Galante - JAVORINKA

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý pozemok v Galante časť Javorinka. Nachádza sa v tichej

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

154 €/m2 154 €/m2

ST. POZEMOK 2278 m² BATIZOVCE

Reality Batizovce

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 2,278 m²

Na predaj ponúkam priestranný rovinatý stavebný pozemok v obci Batizovce s výmerou 2 278 m² a r

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Batizovce

169,000 € 74 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,128 m²

Ponúkam Vám na predaj vo výhradnom zastúpení slnečný pozemok pri Žiline, ktorý sa nachádza vo v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Višňové

220 €/m2 220 €/m2

Stavebný pozemok Rakyta – Devínska Nová Ves 1364 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,364 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v lokalite Rakyta (Devínska Nová Ves) o výmere 1

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

350,000 € 257 €/m²

Stavebný pozemok 1 600 m² pre RD / radové domy / bytový dom – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Rakyta | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m² v novej rozvojovej lokalite v Devínskej N

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

412,000 € 258 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie