STAVEBNÝ POZEMOK 1.148 M2, VŠETKY IS V DOSAHU, NOVÁ LESNÁ

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Slavkovská | 1,148 m²

MLM reality má pre váš vysnívaný rodinný dom stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite podtatra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

159,900 € 139 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok v Beniakovciach

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 2 840 m², situovaný v intr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

249,920 €

NAVA | POSTAVTE SI DVOJPODLAŽNÝ DOM ALEBO DVOJDOM NA 9 ÁROVOM POZEMKU V OBCI TUREŇ

Reality Tureň

Pozemok pre rodinné domy | Tureň | 906 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 906 m² v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

160,000 € 177 €/m²

Exkluzívne v APEX reality dva stavebné pozemky 721 m2 a 704 m2 v Červeníku

Reality Červeník

Pozemok pre rodinné domy | Vajanského | 721 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj dva rovinaté stavebné pozemky v novovybu

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Červeník

100,000 € 139 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Jelšová | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj | pozemok | Bolešov | 1182m² | vyhľadávaná lokalita

Reality Bolešov

Pozemok pre rodinné domy | 1,182 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v jednej z na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bolešov

119 €/m2 119 €/m2

Pozemok v obci Koniarovce v slepej uličke

Reality Koniarovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,756 m²

LIONREAL Vám ponúka na predaj neďaleko Nitry (16 km od Nitry) v obci Koniarovce pozemok o výmer

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Koniarovce

89,900 € 51 €/m²

Na predaj, Stavebný pozemok, 1168 m2, Zvolen - Kráľová

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Kráľová | 1,168 m²

Na predaj: Slnečný stavebný pozemok na Kráľovej pri Zvolene V exkluzívnom zastúpení majiteľa p

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predaj pozemku v obci Dravce, okr. Levoča

Reality Dravce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,026 m²

Objavte svoj nový priestor snov v srdci obce Dravce, len 8 km od okresného mesta Levoča. Ponúka

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Dravce

82,000 € 80 €/m²

Slnečné pozemky Podtureň, Nižná Roveň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám nové stavebné pozemky v novovznikajúcej rezidenčnej štvrti v obci Podtureň, Nižná

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Lučkovce | miesto pre výstavbu vášho domu | Realitná kancelária Bývajte s NAMI!

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte ideálne miesto, kde začnete stavať svoj nový domov? Realitná kancelária Bývajte s N

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

24,000 € 27 €/m²

Pozemok v Bobrove s krásnym výhľadom

Reality Bobrov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Grúňom | 594 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Bobrove na výstavbu Vášho vysnívaného domu. Po rozšírení ÚP obce p

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bobrov

71,100 € 120 €/m²

Komárno - Vrbová nad Váhom Na predaj stavebný pozemok o rozlohe: 2841m2

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,841 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o rozlohe 2841m2 v obci Vrbová nad Váhom v tichom prostredí

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

30,000 € 11 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²

Lukratívna ponuka Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v jednej z najžiadane

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

65,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečné stavebné pozemky v Lučenci – ideálne miesto pre váš nový dom (608 m²)

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 608 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom? Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v Holíči

Reality Holíč

Pozemok pre rodinné domy | Betlehem | 685 m²

Ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v tichšej časti mesta, no zárov

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Holíč

109,700 € 160 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný stavebný pozemok 871 m² – Hôrky

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Medzi lánom | 871 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 871 m² v obľúbenej obci Hôrky, situovaný n

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Hôrky

200,000 € 230 €/m²

FINREA│Lukratívny pozemok na Bystričke pri Martine, 1428m2

Reality Bystrička

Pozemok pre rodinné domy | 1,428 m²

Výnimočný stavebný pozemok v prestížnej lokalite Bystrička pri Martine. V exkluzívnom zastúpen

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ : stavebný pozemok blízko Dunaja, Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 285 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj stavebný pozemo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moča

37,000 € 130 €/m²

PREDAJ : stavebný pozemok, Chotín

Reality Chotín

Pozemok pre rodinné domy | 1,592 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj pozemok v obci

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chotín

53,000 € 33 €/m²

Predaj Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²

Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les, prí

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

180,000 € 233 €/m²

Predaj, väčší pozemok s chatou

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Vinica | 2,038 m²

Predaj pozemku s murovanou chatou – Lučenec,Vinica Ponúkame na predaj priestranný pozemok s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

94,000 € 46 €/m²

Investičný pozemok 731 m2 Nová Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská ulica | 731 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Nová Chrenová v Nitre. Lokalita j

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

133,000 € 182 €/m²

Predám veľký pozemok v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | Bardoňovo | 2,694 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj veľký pozemok v obci Bar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

134,700 € 50 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8549)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie