Predám stavebný pozemok v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | Bardoňovo | 1,441 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pozemok v obci Bardoňovo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

72,050 € 50 €/m²

Slnečný pozemok v Lastomíri

Reality Lastomír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 543 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok v obci Lastomír, len kúsok od Michalovce, vhodný na vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Lastomír

49,990 € 92 €/m²

emme reality | Pozemok na predaj s rozlohou 1173 m² v obci Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,173 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1173 m², nachádzajúci sa v tichej a pokojnej ulici v obci Ň

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

104,000 € 89 €/m²

Stavebný pozemok Turzovka - Turkov EXKLUZÍVNE

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 3,838 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v meste Turzovka – mestská časť Turkov. Pozemok má celk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

45,000 € 12 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na more – Rogoznica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Snívate o vlastnej vile pri Jadrane v absolútnom súkromí a ďaleko od turistického ruchu? Predst

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný rovinatý pozemok v Strážskom

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka aj tuto NOVINKU *** na predaj slnečný pozemok určený pre výstavbu r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Strážske

Cena dohodou

Predám stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti.

Reality Veľké Orvište

Pozemok pre rodinné domy | 536 m²

Slnečný stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti čaká na svoj nový príbeh vo výmere 536m2 ????✨ Hľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Orvište

85,990 € 160 €/m²

PINK reality Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou v obci Matúškovo

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 582 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

87,000 € 149 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rekreačných objektov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 2,682 m²

Na predaj pozemok v Obci Dolný Hričov – katastrálne územie Peklina. Pozemok o výmere 2682m2 so

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

139,900 € 52 €/m²

Na PREDAJ veľký stavebný pozemok na dom alebo dvojdom v Tomášove

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Tehelná | 1,489 m²

Na predaj: veľký stavebný pozemok v obci Tomášov Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozem

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

192 € 0 €/m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - pozemok pre 2 rodinné domy 2128 m2, obec Hájske

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,128 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok pre 2 rodinné domy v obci Hájske s návrhom územného p

Publikované: 26.12.2022 Aktualizované: 26.06.2023
Pozemky na predaj Hájske

34,680 € 16 €/m²

TRNAVA REALITY - slnečný stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Boleráz

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 836 m²

TRNAVA REALITY, s. r. o. ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Boleráz Pozemok so s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Boleráz

150,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok na stavbu rodinného domu, výmera 892 m2, Jaslovské Bohunice - Paderovce

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 892 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 892 m2. Pozemok sa nachádza v obci Ja

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

108,000 € 121 €/m²

Pozemok v Rabči vhodný pre rodinný dom

Reality Rabča

Pozemok pre rodinné domy | Radová | 688 m²

V ponuke od Dalmie je pozemok v príjemnej a tichej časti vyhľadávanej obce Rabča – „miesto, kde

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Rabča

61,800 € 90 €/m²

BV REAL Na predaj stavebný pozemok Nitrianske Pravno FM2435

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrová | 530 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

63,000 € 119 €/m²

Predáme stavebný pozemok v obci Kajal - 3004m2 - vhodné na 5RD

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Stará | 3,004 m²

Predáme rozľahlý stavebný pozemok so stavbou obci Kajal. Budova sa sa dá využiť po rekonštrukci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kajal

64 €/m2 64 €/m2

Predám pozemok v Mostovej - 2244m2

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 2,244 m²

Predáme dva pozemky - záhrady za domom s.č.42 z ulici Slepí - prístup cez ulicu Pod záhradami,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

14 €/m2 14 €/m2

Predám investičný pozemok 7053m2 vo Veľkej Mači

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | Gánska | 7,053 m²

Predám pozemky vo Veľkej Mači na Gánskej ceste za križovatkou s Bratislavskou cestou, oproti št

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

17 €/m2 17 €/m2

Na predaj investičný alebo stavebný pozemok, Trenčín - Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku kyselke | 493 m²

V Trenčíne, v časti Záblatie ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 493 m², na ktorom mô

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

109,000 € 221 €/m²

Na predaj pripravený stavebný pozemok, Rožňava

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Františky Andrássyovej | 364 m²

exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu, s projekt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

Info v RK

HF&HD | PREDAJ - stavebný pozemok v centre obce Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Ponúkame Vám na predaj vynikajúci stavebný pozemok v Miloslavove. Využitie: Pozemok je vhodný

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Miloslavov

180 €/m2 180 €/m2

Pozemok pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na hriadkach | 984 m²

Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi. Pozemok

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,000 € 147 €/m²

EXKLUZÍVNE POZEMKY NA VÝSTAVBU – KOŠICE, BANKOV, 660–696 m²

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 696 m²

Hľadáte ticho, súkromie, výbornú dostupnosť do centra a možnosť bývať v prírode, no stále v mes

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

109,990 € 158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTUJTE DO BUDÚCNOSTI: Pozemok na budúcu výstavbu

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,909 m²

Hľadáte spôsob, ako rozumne zhodnotiť svoj majetok? Alebo snívate o vlastnom rodinnom dome, no

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23077)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie