Pozemok pre rodinné domy | 11,672 m²
Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o., Vám exkluzívne ponúka : POZEMOK na stavebné úče
758,680 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 5,260 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s výmerou 5.260 m2 v obci RATKOVO, okr. Martin. Je vho
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,108 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok pozostávajúci z dvoch vedľa seba stojacich parciel o celkovej vý
52,800 € 48 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 11,129 m²
Predstavujeme Vám pozemok na stavebné účely a komerčné využitie v krásnom slnečnom prostredí n
723,385 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 793 m²
Predstavujeme Vám stavebný pozemok na predaj v novej zástavbe pri obci Krpeľany. Pozemok sa nac
58,000 € 73 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,003 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s výmerou 1003 m2 s asfaltovou prístupovou cestou na ok
27,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 731 m²
Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE Vám ponúka na predaj pozemok v obci Lietavská Svinná čas
99,000 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn
200,000 € 232 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 | 485 m²
BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Omšenie s nádherným výhľadom. Vzdialený
70,000 € 144 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,891 m²
BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Lubina určený na výstavbu rodinného dom
75,000 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrbová | 2,000 m²
Lokalita: JELKA, okr. Galanta. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj stavebného pozemku,
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²
Lokalita: Starý prístav Gabčíkovo. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj pozemku s celkov
55,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka - Vrbová | 2,000 m²
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 3,502 m²
REZERVOVANÉ... Lokalita: Senec, ul. Nitrianska. Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v
49 €/m2 49 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Slnečné jazerá sever | 7,547 m²
Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ SEVER - SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: STAVEBNÝ P
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | K zlatému rohu | 11,467 m²
Lokalita: Bratislava IV. - DEVÍN. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj jedinečného pozem
39 €/m2 39 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pod Zečákom | 2,260 m²
COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký pozemok o výmere 2260 m2 v tichej lokalite Lamač –
300 €/m2 300 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 894 m²
Ponúkam na predaj pozemok v jednej z najprestížnejších a najžiadanejších lokalít Bratislavy – S
669,000 € 748 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš
63,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Ružindol | 888 m²
realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ružindol LOKALITA Nehnuteľ
122,000 € 137 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičovská | 944 m²
Ak zvažujete stavbu rodinného domu, máte radi pokojné prostredie a zároveň občiansku vybavenosť
99,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,765 m²
STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | MOŽNOSŤ VÝSTAVBY 3 RODINNÝCH DOMOV | HORNÝ BAR Na predaj po
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 919 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 919 m2.Na pozemku je elektrina,voda a plyn 5metro
129,000 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 550 m²
Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj Stavebný pozemok vo vyhľadávanej obci Geča vzd
115,500 € 210 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.