Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 585 m²
Ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky v tichej lokalite centra obce Nitrianske Hrnčiarovce o roz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par
50,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,187 m²
Stavebný pozemok Veľké Kostoľany – ideálne miesto pre váš rodinný dom Vo výhradnom zastúpení s
98,600 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest
459,680 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²
Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 3,900 m²
Na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Žehňa – výborná investičná príležitosť. Hlavné
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²
Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov
343,500 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²
Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²
Ponúkam na predaj rovinatý slnečný pozemok s výmerou 545 m² v obci Dvorníky, v zastavanej časti
59,990 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,980 m²
Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok pre 6
129,990 € 66 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Hľadáte miesto na život, kde budete môcť spomaliť čas, vychutnať si vzácne chvíle s rodinou a p
72,000 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačné sídlo s rýchlym prístupom do ce
80,000 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²
Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Lužianky, časť Holotka, len pár minút
39,900 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 560 m²
Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Če
34,000 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 779 m²
Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii Predstavte si m
66,000 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²
Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost
79,900 € 101 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 739 m²
Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting, a. s. ponúka na predaj zaujímavý pozemok na okr
27,000 € 37 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará dedina | 1,397 m²
Predám veľký stavebný pozemok v obci Veľký Cetín o šírke 13,7 m. Celková rozloha pozemku je 139
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 408 m²
Pozemok predaj Malá Čausa, 401 a 408 m2, OV Ponúkame na predaj dva pozemky o výmere 401m2 a 408
14,500 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²
Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²
Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl
99,674 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²
Stavebný pozemok 700 m² vo Vlčkovciach – kompletné IS, nová štvrť, výborná dostupnosť (Trnava 1
123,500 € 176 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,212 m²
Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa krásny slnečný pozemok len
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 613 m²
73,560 € 120 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.