Slnečný, rovinatý a bezproblémový stavebný pozemok

Reality Streda nad Bodrogom

Pozemok pre rodinné domy | 1,247 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

30,000 € 24 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Janík

Reality Janík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,914 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj krásny a s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Janík

59,000 € 20 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Košice - Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Svidnícka | 500 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

119,000 € 238 €/m²

Stavebný pozemok pre 2 domy, slnečný a ideálne rovinatý

Reality Kašov

Pozemok pre rodinné domy | 2,004 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Kašov

29 €/m2 29 €/m2

Vlastné bývanie v srdci prírody

Reality Zádiel

Pozemok pre rodinné domy | 541 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov alebo víkendovú chalupu? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

50,000 € 92 €/m²

Stavebné pozemky Belá-Dulice, (siete, pokojná lokalita)

Reality Belá-Dulice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

Čoskoro budú k dispozícii štyri stavebné pozemky v obci Belá-Dulice, ktorá sa nachádza v pokojn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

Info v RK

Pozemok na predaj v obci Gregorovce

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,079 m²

Pozemok na bývanie s vydaným stavebným povolením na rodinný dom v obci Gregorovce pri Prešove

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok pre bytové domy, Ľubotice, Prešov

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,963 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1963m2 určený v územnom pláne obce Ľubotice na výstavbu byt

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Sigord pri Prešove

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 37,359 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vašu budúcu investíciu alebo relax v lone prírody? Ponúkame na pred

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Kráľova Hora , Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 27,690 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok o výmere 27.690m2, Kráľová Hora v meste Prešov. Lokalita:

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

POZEMOK – Blatná na Ostrove

Reality Blatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,377 m²

Pozemok s rozlohou takmer 5400 m2 a šírkou 21 metrov sa nachádza v centre obce Blatná na Ostrov

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Pozemky na predaj Blatná na Ostrove

419,000 € 78 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný pozemok 690 m² s výhľadom na Chopok – Predajná

Reality Predajná

Pozemok pre rodinné domy | Kalvárska | 690 m²

Slnečný pozemok 690 m² s výhľadom na Chopok – Predajná Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový dom

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Pozemky na predaj Predajná

69,990 € 101 €/m²

Stavebný pozemok v Oravskej Polhore

Reality Oravská Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,076 m²

Na Hornej Orave sa v posledných pár rokoch dejú veci — obce otvárajú nové územia pre výstavbu a

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Oravská Polhora

103 €/m2 103 €/m2

Pozemok pre RD v Námestove

Reality Námestovo

Pozemok pre rodinné domy | Severná | 382 m²

Chcete mať aj Vy svoj pozemok v novej štvrti Námestova, kde sa už výstavba nových domov rozbieh

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Námestovo

59,000 € 154 €/m²

Rozľahlý investičný pozemok (2 076 m²) pri Dunaji s potenciálom, Gabčíkovo- Dedinské ostrovy

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj jedinečný a rozľahlý pozemok v tichom, prí

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

77 €/m2 77 €/m2

Stavebný rovinatý -pozemok-NA PREDAJ-Košice- Obec- Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 547 m²

Ak hľadáte pozemok, ktorý spája pripravenosť, polohu a stabilnú hodnotu v čase – ste na správne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

104,990 € 192 €/m²

Stavebný rovinatý pozemok-NA PREDAJ-Košice-Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 415 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

94,990 € 229 €/m²

Stavebný pozemok-NA PREDAJ-Košice-Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 1,460 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

174,990 € 120 €/m²

Na predaj | Investičný pozemok | Pruské | 5106 m² | Nádherné výhľady na Vršatské bralá

Reality Pruské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,106 m²

Luca & Doren ponúka na predaj výnimočný investičný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších obcí

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Pruské

40 €/m2 40 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Košice - Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | Vyhoňská | 1,950 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti Košíc - mestská

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

199,000 € 102 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1000 m² - Rimavská Sobota (odpočet DPH)

Reality Rimavská Sobota

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Stavebný pozemok o rozlohe 1000 m² v novej atraktívnej lokalite, vzdialenej len 3 minúty autom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

123 €/m2 123 €/m2

predaj rodinného domu v Tuhrine

Reality Tuhrina

Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²

Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Tuhrina

Cena dohodou

člen NARKS

Ideálny pozemok v srdci obce Žehňa na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,900 m²

Na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Žehňa – výborná investičná príležitosť. Hlavné

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Žehňa

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hliníkom | 697 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lužianky o výmere 632 m2 v časti Holotka. Lokalita je v územn

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

41,000 € 59 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie