! STAVEBNÉ POZEMKY - PRIAMO OD MAJITEĽA!

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

! UTOLSÓ ÉPITÉSI TELKEK ! - A TULAJDONOSTÓL ALBÁR !

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Veľkorysý pozemok pre rodinný dom 1,4 ha - Dolná Mičiná

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

25 €/m2 25 €/m2

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

PREDAJ: stavebný pozemok v Nitrianskom Rudne.

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,400 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Farná

17,000 € 12 €/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od term

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,000 € 27 €/m²

Stavebný pozemok Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,099 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obce Andovce. Plocha: pozemku 1099m2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

79,000 € 72 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE U NÁS! Pozemok 8 765 m² - v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 8,765 m²

EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ – POĽNÝ KESOV | 8 765 m² | VHODNÉ PRE DEVELOPERSKÝ PROJ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

99 €/m2 99 €/m2

Stavebný pozemok na predaj – 1035 m², Ivanka pri Nitre | Vydané staveb

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný a udržiavaný stavebný pozemok o výmere 1035 m² (šírka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

Exkluzívne, pozemok pri Váhu s malou chalúpkou, murovanou pecou a pivn

Reality Neded

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 550 m²

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa majiteľom tohto výnimočného pozemku, ktorý poskytuje ide

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Neded

29,900 € 54 €/m²

Na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy.

Reality Nová Dedina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 683 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s rozlohou 683

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dedina

63,000 € 92 €/m²

Pozemok s potenciálom na výstavbu v Dvoroch nad Žitavou - 1006 m2 za 43 000 eur

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok s rozlohou 1006 m2, ktorý sa nachádza v malebnej obci Dvory nad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

43,000 € 43 €/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Predaj výstavby domov, Dubník, Dubník, Nové Zámky

Reality Dubník

Pozemok pre rodinné domy | Dubník | 1,245 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Dubník 20 km od mesta Nové Zámky, 19

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dubník

17,000 € 14 €/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 780 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,500 € 28 €/m²

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,949 m²

Dobré reality s.r.o vám ponúkajú na predaj slnečný, priestranný, stavebný pozemok orientovaný n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40,000 € 21 €/m²

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,900 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Farná

23,000 € 12 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Ivanka pri Nitre (537 m²) | MHD, IS, rovi

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 537 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 537 m² (šírka 10 m x dĺžka 54 m), nachádza

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

53,900 € 100 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Rumanová, Rumanová, Nitra

Reality Rumanová

Pozemok pre rodinné domy | Rumanová | 174,243 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 10ha - v obci Rumanová, ktorý je zaradený v územnom p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rumanová

18 €/m2 18 €/m2

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie