POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Mateja Šuňavca | 631 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Podzámčok – stavebný pozemok v nádhernom prostredí, výmera 809 m2 – predaj

Reality Podzámčok

Pozemok pre rodinné domy | 809 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Podzámčok s nádherným výhľadom, s celkovou výmerou 8

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podzámčok

70,000 € 87 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebné pozemky, Abramová - Laclavá - PRIPRAVUJEME

Reality Abramová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Pripravujeme pre Vás predaj stavebných pozemkov v novej obytnej zóne v obci Abramová, časť Lacl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Abramová

Info v RK

člen NARKS

TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

56,000 € 87 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Jacovce okr. Topoľčany

Reality Jacovce

Pozemok pre rodinné domy | 680 m²

TU reality ponúka na predaj pozemok určený na stavbu rodinného domu v obci Jacovce pri Topoľčan

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jacovce

93,000 € 137 €/m²

SUPER CENA A LOKALITA!!!PONÚKAME NA PREDAJ VEĽKORYSÝ STAVEBNNÝ POZEMOK O ROZLOHE 1063m2 V SLANSKEJ HUTE, LOKALITA KE-OKOLIE

Reality Slanská Huta

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj pozemok s ovocnými stromami v tichej lokalite – Slanská Huta, len 30 km od Košíc Pon

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Slanská Huta

66,000 €

Pozemok vhodný na stavbu domu

Reality Kurov

Pozemok pre rodinné domy | 951 m²

Na predaj pozemok v k.ú. Kurov – pokojná a vyhľadávaná lokalita ???? Ponúkame na predaj pozemok

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kurov

35 €/m2 35 €/m2

PERFEKTNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE PRIPRAVENÉ NA VÝSTAVBU !

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | 616 m²

V TUreality ponúkame na predaj stavebné pozemmy ktoré sú podľa územného plánu určené na výstav

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jamník

59,000 € 96 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy, 1213 m2

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 1,213 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy. Rozloha je 1213

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

44,990 € 37 €/m²

Investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | 4,703 m²

TUreality ponúka na predaj investičný pozemok v obci Horná Streda, neďaleko kúpeľného mesta Pie

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

Cena dohodou

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK 1226 m2, ZÁHORSKÁ VES

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej časti centra obce Záhorská Ves. Na p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

105,000 € 86 €/m²

Pozemok so stavebným povolením v Jablonovom

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,786 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255,000 € 143 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj lukratívny pozemok pri kúpalisku vo Veľkom Mederi so stavebným projektom pre apartmán

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 482 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku s kompletným projektom apartmá

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

60,500 € 126 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1025 m2 vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²

Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 710 m²

#4464V. Na predaj stavebný pozemok – Borský Svätý Jur Ponúkame na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

82,000 € 115 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, Senec, Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²

V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Senec

235 €/m2 235 €/m2

Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Pozemok na stavbu RD: 732 m2, Poľovnícka, všetky IS k dispozícii

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 732 m²

Na predaj stavebný pozemok v Bernolákove o celkovej výmere 732 m2 so šírkou 13 metrov. Táto lo

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

214,900 € 294 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných domov a s materialom na výstavbu cesty

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vlčkovce | 4,397 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný pozemok 4 397 m2 vo Vlčkovciach so SP pre výstavbu rodinných

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

340,000 € 77 €/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na predaj stavebný, slnečný pozemok 800 m2 v Podunajských Biskupiciach - Pšeničná ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Pšeničná | 800 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný pozemok 800 m2 v Podunajských Biskupiciach - Pšeničná ulica.

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

240,000 € 300 €/m²

Na predaj stavebné pozemky – Borský Svätý Jur (Záhorie)

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,570 m²

Na predaj stavebné pozemky – Borský Svätý Jur (Záhorie) Ponúkame na predaj 7 stavebných pozemko

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 20 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v DNV – BA 1060 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 1,060 m²

Na predaj stavebný pozemok na RD v DNV – BA, veľkosť 1060 m2 , šírka 21 m. Pozemok sa nachádza

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

329,000 € 310 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie