NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 553 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemky v zaujímavej lokalite v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 135 €/m²

=REZERVOVANÝ=ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 564 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokalit

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

87,420 € 155 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 597M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 597 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

88,953 € 149 €/m²

NA PREDAJ - ROVINATÝ A SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VINOSADY - VEĽKÉ TŔNIE

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 627 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebné pozemky vo vyhľadávanej l

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Vinosady

155,000 € 247 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS ,553M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 553 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

85,715 € 155 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS ,553M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 553 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

85,715 € 155 €/m²

=REZERVOVANÝ= ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 564M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 564 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

87,420 € 155 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

NA PREDAJ, 3 ATRAKTÍVNE POZEMKY, VŠETKY IS,ZAUJÍMAVÁ LOKALITA V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 553 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 135 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBCE VIŠTUK

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Pezinok

74,649 € 149 €/m²

NA PREDAJ SLNEČNÝ, ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VINOSADY

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 626.75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

155,000 € 247 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK VŠETKY IS, 597M2 V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČAST OBCE

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 597 m²

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

88,953 € 149 €/m²

NA PREDAJ, ATRAKTÍVNY POZEMOK 501M2, VŠETKY IS, V ZAUJÍMAVEJ TICHEJ LOKALITE V TESNEJ BLIZKOSTI LESA,VINIČOV S PEKNÝM VÝHĽADOM NA ČASŤ OBC

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 501 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s IS v zaujímavej lokali

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Vištuk

74,649 € 149 €/m²

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zvolena

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 813 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v lukratívnej časti Zvolena, v novo-v

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

150,000 € 185 €/m²

Stavebný pozemok s projektom domu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Pozemky na výstavbu rodinných domov - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť bývania v srdci Liptova – v malebnej prírodnej oblasti pri Lipto

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 0 €/m²

🌿 Stavebné pozemky v projekte Nižná Roveň – Podtureň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Priestranné parcely v blízkosti prírody, s výbornou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša Preds

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pri lese so stavebným povolením - 805 m2 - Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pod Agátmi | 805 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj ideálny stavebný pozemok v krásnom prostredí pri lese,v o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

113,000 € 140 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rakúsko - Kittsee - stavebný pozemok 546 m2

Reality Kittsee

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko | Kittsee

ART Real Estate ponúka na predaj na základe exkluzívnej zmluvy s majiteľom pozemku stavebný poz

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Kittsee

176,085 € 323 €/m²

PREDAJ: RAKÚSKO - Hainburg an der Donau - stavebný pozemok s absolútnym súkromím

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj jedinečný slnečný stavebný pozemok s rozlohou 2602 m2 v lokali

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

1,100,000 € 423 €/m²

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Stavebné pozemky v obci Vtáčkovce

Reality Vtáčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčkovce | 924 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ – stavebné pozemky – v obci Vtáčkovce. Pozemky sú situované

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vtáčkovce

55,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK NA IBV NA PREDAJ – SABINOV (8 679 m²)

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 8,679 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozsiahly pozemok v lukratívnej časti mesta Sabinov, ktorý j

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

550,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie