EXKLUZÍVNE/stavebný pozemok 1414m2, Ľubica

Reality Ľubica

Pozemok pre rodinné domy | Ľubica | 1,414 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Ľubica, okr. Kežmarok

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ľubica

206,000 € 146 €/m²

Stavebné pozemky so všetkými IS, Veľká Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 900 m²

ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky v novej lokalite pod

Publikované: 20.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 784 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

70,560 € 90 €/m²

Ideálny stavebný pozemok so SP v obci Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 518 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v no

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 516 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

POZEMOK – OBEC SVINICA

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 19,375 m²

Na predaj pozemok v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmere cca 19 375 m2 - pozemok n

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE / POZEMOK, 17530m2, TVAROŽNÁ, okr. KEŽMAROK

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Tvarožná | 17,530 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemky v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

20 €/m2 20 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Cabaj-Čápor, Nitra

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Tichá | 789 m²

ARCHEUS realitná kancelária ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

90,000 € 114 €/m²

Pozemok v obci Torysa okres Sabinov s rozlohou 2295 m2

Reality Torysa

Pozemok pre rodinné domy | Torysa | 2,295 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Torysa s výmerou 2295m2. Pozemok sa nachádza v dobrej lokalit

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Torysa

19 €/m2 19 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

🔥SLNEČNÉ INVESTIČNÉ POZEMKY TAJNÁ - VRÁBLE, NITRA

Reality Tajná

Pozemok pre rodinné domy | Tajná | 5,000 m²

✨Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočné slnečné investičné pozemky v intraviláne malebnej

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajná

159,999 € 32 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, KOMÁROV, 5 KM OD BARDEJOVA, 1039 M2

Reality Komárov

Pozemok pre rodinné domy | Komárov | 1,039 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu v obci Komá

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárov

88,490 € 85 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, ZBOROV, 8 KM OD BARDEJOVA

Reality Zborov

Pozemok pre rodinné domy | Zborov | 664 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok, určený na výstavbu rodinného domu v obci Zbor

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zborov

27,000 € 41 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v atraktívnej lokalite priamo v centre obce Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,481 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v atraktívnej lokali

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Abrahám

170,000 € 115 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v obci Vlková s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 535 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Vlková s krásn

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Vlková

68,900 € 129 €/m²

Stavebný pozemok v novej rezidenčnej časti Veľkej Lomnice

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,218 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v prestíž

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

219,000 € 180 €/m²

Predpredaj, 2 pozemky vhodné na výstavbu RD

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dva pozemky v obci

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

52,000 € 87 €/m²

Ponuka predaja | Stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v obci Brehov | BÝVAJTE s nami

Reality Brehov

Pozemok pre rodinné domy | 2,500 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brehov

22,900 € 9 €/m²

Predaj | Panoramatický pozemok v Žakovciach | Ideálne miesto pre diskrétne sídlo | Bývajte s Nami

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok situovaný v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

100 € 0 €/m²

Predaj slnečného stavebného pozemku v tichej lokalite | Plechotice | BÝVAJTE s nami

Reality Plechotice

Pozemok pre rodinné domy | 812 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozem

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Plechotice

49,500 € 61 €/m²

Posledný veľký pozemok (2009 m²) v elitnej štvrti Florida Villa Park

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Fialková ulica | 2,009 m²

Hľadáte priestor, kde končia všetky kompromisy? V najprestížnejšej adrese Dunajskej Stredy – Fl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

279,900 € 139 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V INTRAVILÁNE OBCE – MICHAL NA OSTROVE

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,654 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok o výmere 3 654 m² v obci Michal na Ostrove, okres Dunajská

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

250,000 € 68 €/m²

REALFINN - stavebný pozemok na predaj v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Čechy | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Čechy, Plocha pozemku je 60

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Čechy

30,000 € 50 €/m²

REALFINN PREDAJ - Stavebný pozemok Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

PREDAJ. Stavebný pozemok sa nachádza v zastavanej časti mesta Nové Zámky. Pozemok má výmeru 600

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

85,000 € 142 €/m²

Bernolákovo: stavebný pozemok s IS, 480 m2

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Bernolákovo

199,000 € 415 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23088)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie