Na predaj pozemok v obci Čelovce, okr. Trebišov

Reality Čeľovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,246 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Čelovce,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Čeľovce

65,000 € 20 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trnávka, okres Trebišov

Reality Trnávka

Pozemok pre rodinné domy | Dargovská | 819 m²

LEONIDES REAL realitná spoločnosť a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trnávka,

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trnávka

28,000 € 34 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci CHorváty

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 43 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 42 €/m²

REB.SK Predaj pozemku s veľkou rozlohou Moravské Kračany (okres DS)

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,430 m²

REB.SK ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu – Kostolné Kračany, časť Mora

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

143,000 € 100 €/m²

Stavebný pozemok v centre Stupavy

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 619 m²

Ponúkame stavebný pozemok s rozlohou 619 m2 [ presné rozmery na vyžiadanie ] v centre Stupavy.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

REB.sk, Predaj, Stavebné investičné pozemky, Devínska Nová Ves, Rakyta

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 435 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. PONÚKAME Vám na predaj investičné stavebné pozemky, k

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250 €/m2 250 €/m2

REB.SK Predaj-pozemok vhodný na developerský projekt - Miloslavov (SC)

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

Stavebný pozemok na predaj – Miloslavov, 4205 m², všetky IS, možnosť výstavby viacerých rodinný

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

Cena dohodou

REB.sk Luxusná veľkometrážna parcela za skvelú cenu , 2.477 m2

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | 2,477 m²

REB.sk Vám ponúka na predaj pozemok v jedinečnom projekte komfortného bývania - Lesopark Kvetos

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 957 m2 - Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 957 m²

Ideálne miesto pre váš nový domov v Košiciach – všetko pripravené, stačí začať Michal Palko z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

279,000 € 292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na výstavbu domu či chalupy v obci Dvorníky

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,082 m²

Realitná kancelária AMIS REAL ponúka exkluzívne na predaj priestranný pozemok s výmerou 1 200 m

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

79,000 € 73 €/m²

Exkluzívna ponuka pozemok priamo pri vode Slnečné jazerá Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 464 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO PRI VODE | SLNEČNÉ JAZERÁ – SEVER | SENEC Ponúkame

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senec

245,000 € 528 €/m²

Stavebný pozemok v obci Rosina 876 m2

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Odtrnovie | 876 m²

Stavebný pozemok s projektom v exkluzívnej časti Rosiny – pripravený na okamžitú výstavbu Hľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

250 €/m2 250 €/m2

RENATAS | PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | K Horánskej studni | 554 m²

RENATAS ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy –

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

350,000 € 632 €/m²

Stavebný slnečný pozemok pod lesom pri Ilave

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | 655 m²

Stavebný pozemok Tuchyňa – predaj | 655 m² | slnečný pozemok pri Ilave pod lesom Ponúkame na p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

57,000 € 87 €/m²

Pozemok pri lese (1441 m2), Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 1,441 m²

Číslo ponuky: 8045 - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Lomnica, okres Kežmarok.

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Rovinatý stavebný pozemok (1271 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²

Číslo ponuky: 8802 - Ponúkame NA PREDAJ ATRAKTÍVNY ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK nachádzajúci sa v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Rovinatý stavebný pozemok (1271 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,271 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

REZERVOVANÉ_Stavebný pozemok 692 m2 s výhľadom na hrad, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | 692 m²

Číslo ponuky: 9023 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 692 m

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

74,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA! Stavebný pozemok (1399 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Predná Huta | 1,399 m²

Číslo ponuky: 8475 - Ponúkame na predaj STAVEBNÝ POZEMOK O VÝMERE 1399 m2 nachádzajúci sa na Fe

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

110 €/m2 110 €/m2

SUČANY-HRABINY stavebný pozemok 460 m2 - pri potoku

Reality Sučany

Pozemok pre rodinné domy | Fatranská cesta | 460 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj : rovinatý pozemok s výmerou 460 m2 s asfaltovou prístupovo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sučany

69,000 € 150 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok pre rodinné domy

Reality Oponice

Pozemok pre rodinné domy | Oponice | 3,830 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rovinatý pozemok na výstavbu rodinných domov v obci Oponice. Poze

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Oponice

150,000 € 39 €/m²

Stavebné pozemky v obci Krnča – vyhľadávaná lokalita nad Topoľčanmi

Reality Krnča

Pozemok pre rodinné domy | Februárová | 800 m²

Ponúkame na predaj 9 stavebných pozemkov určených na výstavbu rodinných domov v jednej z najvyh

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Krnča

Info v RK

ROVINATÝ, SLNEČNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINÝCH DOMOV

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Oponice | 3,830 m²

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 39 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie