Na predaj stavebný pozemok- Poruba pod Vihorlatom

Reality Poruba pod Vihorlatom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,740 m²

ID:224 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok o výmere 1 740 m² v obci Poru

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poruba pod Vihorlatom

34,900 € 20 €/m²

| Na predaj stavebný pozemok – Klokočov | 800 m²

Reality Klokočov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

ID:413 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Klokočov s výmerou 800 m². S

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Klokočov

64,900 € 81 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Krásny Brod

Reality Krásny Brod

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 640 m²

ID: 252 GE-MAX Reality ponúka na predaj rovinatý pozemok v tichej časti obce Krásny Brod, ideál

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Krásny Brod

42,900 € 67 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – TUŠICE - VŠETKY PRIPOJKY IS

Reality Tušice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 620 m²

ID: 131 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – TUŠICE (620 m²) GE-MAX Reality exkluzívne ponúka na preda

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tušice

41,900 € 68 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK – ČERHOV, 2 351 m², KOMPLETNÉ IS, KRÁSNE PROSTREDIE

Reality Čerhov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,351 m²

ID: 174 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Čerhov (okres Tr

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čerhov

15 €/m2 15 €/m2

Na predaj – stavebné pozemky - Kapušianske Kľačany

Reality Kapušianske Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,700 m²

ID: 266 GE-MAX reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky s celkovou výmerou 4700

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kapušianske Kľačany

40 € 0 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok v katastrálnom území obce Tovarné

Reality Tovarné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 14,776 m²

ID:489 GE-MAX Reality ponúka na predaj rozsiahly pozemok nachádzajúci sa v katastrálnom území o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tovarné

Cena dohodou

NA PREDAJ: Slnečné stavebné pozemky vo Vinnom

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,287 m²

ID: 238 GE-MAX Reality ponúka na predaj slnečné a rovinaté pozemky s prístupom z obecnej komuni

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

57,000 € 25 €/m²

Predaj pozemku v intraviláne obce Nižný Hrabovec – lokalita centrum

Reality Nižný Hrabovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,160 m²

ID: 10 Predaj pozemku v intraviláne obce Nižný Hrabovec – lokalita centrum Ponúkame na predaj

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Hrabovec

25 €/m2 25 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Zemplínske Hradište | 1 000 m² |všetky IS

Reality Zemplínske Hradište

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

ID:404 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Zemplínske Hradište s výmerou 1

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínske Hradište

44,900 € 45 €/m²

Na predaj: Pozemok v krásnej prírodnej lokalite – Zemplínske Hámre

Reality Zemplínske Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 1,800 m²

ID: 99 Na predaj: Pozemok v krásnej prírodnej lokalite – Zemplínske Hámre (1800 m²) Ponúkame na

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínske Hámre

22,900 € 13 €/m²

Stavebný pozemok Malčice

Reality Malčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 721 m²

ID:364 GE-MAX Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malčice o výmere 720 m². Pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malčice

13,900 € 19 €/m²

Na predaj veľký pozemok – Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,833 m²

ID:350 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľký pozemok – Trnava pri Laborci Základné informácie:

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

26,900 € 15 €/m²

NA PREDAJ: stavebné pozemky vo Vinnom

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,306 m²

ID:239 Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu alebo rekreačnej vily? GE-MAX Reality p

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

60,000 € 26 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 3 STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Jastrabie pri Michalovciach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

ID:205 GE-MAX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj pekný a slnečný stavebný pozemok v obci J

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jastrabie pri Michalovciach

20,000 € 20 €/m²

!!!!ZĽAVA 15 000 EUR !!!! NA PREDAJ: stavebný pozemok – Bardejovské Kúpele

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

ID:234 ZĽAVA 15 000 EUR do konca roka 2025!!! Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemo

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,900 € 89 €/m²

Stavebný pozemok 1457 m² v obci Prosačov | siete na pozemku | tichá lokalita

Reality Prosačov

Pozemok pre rodinné domy | 1,457 m²

ID: 473 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Prosačov s výmerou 1457 m²,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prosačov

17,900 € 12 €/m²

Na predaj slnečný pozemok - Ptrukša

Reality Ptrukša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 940 m²

ID:327 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok – záhradu v intraviláne o

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ptrukša

10,900 € 12 €/m²

Stavebný pozemok Tužina

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | 866 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Tužina. Plocha: pozemku 866m2. Cena 34 900 €

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Pozemky na predaj Tužina

34,900 € 40 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestor pre váš dom: stavebný pozemok 1 076 m², Kamenec pod Vtáčnikom

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,076 m²

Toto je presne ten typ pozemku, kde nemusíte robiť kompromisy medzi priestorom, pokojom a dostu

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Prievidzi – pri mestskom parku ul. Riečna

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Riečna | 1,195 m²

Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou k o

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj Prievidza

253,600 € 212 €/m²

KRÁSNY POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, 701 m2 - OBORA 1

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Ulica kanianska | 701 m²

Nechcete strácať čas vybavovaním povolení na stavbu vášho rodinného domu? Vaša Realitná ponúk

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Bojnice

169,000 € 241 €/m²

Stavebný Pozemok v Chvojnici s výmerou 1 886 m²

Reality Chvojnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,886 m²

V obci Chvojnica, okres Prievidza, ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 886 m², situovaný v kr

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

62,900 € 33 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v Malej Čausi

Reality Malá Čausa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 595 m²

Hľadáte slnečný stavebný pozemok výstavbu rodinného domu? Vaša Realitná ponúka na predaj stave

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Malá Čausa

49,900 € 84 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie