Stavebný pozemok Martin nad Žitavou - Zlaté Moravce

Reality Martin nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Martin nad Žitavou | 584 m²

ARCHEUS realitná kancelária Na predaj ponúkame rovinatý stavebný pozemok s rozlohou 584 m², n

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Martin nad Žitavou

52,500 € 90 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK V INTRAVILÁNE 12.778 m2 TREBIŠOV CUKROVAR

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Cukrovarská | 12,778 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Tr

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

4.9 €/m2 5 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, TURÁ LÚKA, MYJAVA

Reality Myjava

Pozemok pre rodinné domy | Turá Lúka | 2,529 m²

Atraktívne pozemky, ideálne na výstavbu rodinného domu alebo rodinných domov. Miesta, kde môžet

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

40 €/m2 40 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK, RASLAVICE, 19 KM OD BARDEJOVA

Reality Raslavice

Pozemok pre rodinné domy | Raslavice | 673 m²

ARCHEUS reality Bardejov ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok, určený na okamži

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Raslavice

47,980 € 71 €/m²

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, TVAROŽNÁ, 967m2,okr. KEŽMAROK

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Tvarožná | 967 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v obci Tvarožná, okr. Kežmar

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

75,800 € 78 €/m²

EXKLUZÍVNE / STAVEBNÝ POZEMOK, VEĽKÁ LOMNICA, 1034m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Javorová | 1,034 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

159,900 € 155 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 1076 m2 ,OBEC MYSLINA ,5 km OD HUMENNÉHO

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,076 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v obci Myslina , 6 km od Humenného. • Výmera pozemku 10

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

79,990 € 74 €/m²

Stavebný pozemok Ardanovce - Topoľčany

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 2,580 m²

ARCHEUS reality Nitra ponúka na predaj: výnimočný stavebný pozemok v srdci prírody – obec Ar

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

48 €/m2 48 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečný, rovinatý, stavebný pozemok, Slepčany

Reality Slepčany

Pozemok pre rodinné domy | Slepčany | 30 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v tichej, zastava

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Slepčany

99,000 € 3300 €/m²

Stavebný pozemok Ivanka pri Nitre - Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Na pílu | 1,035 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1035 m² s rozmermi 14x75m

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Borský Svätý Jur | 709 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v ti

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

82,000 € 116 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 757 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradom zastúpení ponúka na predaj slnečný pozemok určený n

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

68,130 € 90 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - 1106 m2 - OBEC VARHAŇOVCE

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | Varhaňovce | 1,106 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1106 m2 s právoplatným stavebným povolením v obci

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

70,000 € 63 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, PODHORANY, 817 M2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorany | 817 m²

🌞 ARCHEUS REAL. – Exkluzívne na predaj! Pekný slnečný pozemok (817 m²) v obci Podhorany, len 10

Publikované: 11.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

48,200 € 59 €/m²

Stavebný pozemok Váhovce - Galanta

Reality Váhovce

Pozemok pre rodinné domy | Váhovce | 613 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok s výmerou 613

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Váhovce

83,000 € 135 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI RÁKOŠ

Reality Rákoš

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná 1 | 1,143 m²

Stavebný pozemok s projektom v obci Rákoš Ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1143 m

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rákoš

65,000 € 57 €/m²

POZEMOK NA STAVBU RD, 1608 M2, HANUŠOVCE N. TOPĽOU

Reality Hanušovce nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Dukelská | 1,608 m²

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUSe! Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúci sa v žiada

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hanušovce nad Topľou

73,600 € 46 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výs

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 3671 m2 – OBEC SVINICA - DOHODA NA CENE

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 3,671 m²

Na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokolate v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmer

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

29 €/m2 29 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 824 m2 - OBEC BIDOVCE

Reality Bidovce

Pozemok pre rodinné domy | Bidovce | 800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bidovce - EXKLUZÍVNE ! - rozloha pozemku 824 m2 - r

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

90,000 € 113 €/m²

Výborná, tichá lokalita

Reality Brunovce

Pozemok pre rodinné domy | Brunovce | 1,002 m²

🌾 Pozemok, kde môže vyrásť váš domov Brunovce – pokojná obec s výbornou dostupnosťou. ✨ ARCHEU

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Brunovce

70,140 € 70 €/m²

Investičný pozemok v novej lokalite obce Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 564 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj investičný pozemok v obci Jablonové. Výmera

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

50,760 € 90 €/m²

Pozemok so stavebným povolením a projektom v obci Radimov

Reality Radimov

Pozemok pre rodinné domy | Radimov | 1,026 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a proj

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Radimov

92,340 € 90 €/m²

Pozemok určený na výstavbu rodinného domu Lozorno

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Zvončínska | 1,030 m²

ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj slnečný pozemok v novov

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

90 €/m2 90 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie