NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, KUNOV III

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 461 m²

Na predaj: stavebný pozemok – ideálny na rekreačnú chatku, na mobilný dom alebo kontajnerové bý

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 98 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, IBV MLYNY, SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 863 m²

MAXA reality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok v zabývanej, atraktívnej lokalite IBV

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

139,000 € 161 €/m²

Pozemok v intraviláne, obec Hlboké

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,264 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Pozemok v intraviláne obce Hlboké, okres Senica Na predaj po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

50,000 € 40 €/m²

Stavebné pozemky v kľudnej časti obce Nitrianske Pravno

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov? Možno ste ho práve našli. Posledné dva pozemky voľné !!!!

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

67,000 € 102 €/m²

Stavebný pozemok 802m2, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 802 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok určený na stavbu rodinného dom na sídlisku Sever v meste Prievid

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

149,000 € 186 €/m²

Na predaj záhrada - Nováky

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | 338 m²

S elektrinou, vodou a podielom na prístupovej ceste - ideálne miesto na oddych a výstavbu chatk

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

20,000 € 59 €/m²

Na predaj pozemok v obci Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Dolná Lehota. Nachádza sa v extraviláne obce a je vedený

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 50 €/m²

Stavebné pozemky s výhľadom na mesto, Rezort Vinohrady, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 625 m²

Rezort Vinohrady – bývanie s výhľadom, ktorý nemá konkurenciu HOTOVO – siete sa práve kolauduj

Publikované: 12.01.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Pozemok pre komerčné využitie 1633m2 sídlsiko Žabník, Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 1,633 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1633m2 v meste Prievidza vhodný na podnikateľské účely

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

299,000 € 183 €/m²

Pozemok 635m2, Sebedražie

Reality Sebedražie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Sebedražie neďaleko mesta Prievidza. Pozemok o celkovej v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

66,900 € 105 €/m²

Orná pôda v obci Zemianske Kostoľany

Reality Zemianske Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 21,431 m²

Maxa reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozsiahlu ornu pôdu v obci Zemianske Kostoľany. O

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zemianske Kostoľany

Cena na vyžiadanie

Pozemok na predaj v obci Cigel

Reality Cigeľ

Pozemok pre rodinné domy | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj, krásný slnečný pozemok v obci Cígeľ, neďaleko Prievidze. Rozloha poze

Publikované: 27.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

87,900 € 100 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,161 m²

Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice – investičná príležitosť. Spoločnosť MAX

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

197,370 € 170 €/m²

REZERVOVANÉ, EXKLUZÍVNE STAVEBNÝ POZEMOK

Reality Stráňavy

Pozemok pre rodinné domy | 1,651 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok, ktorý je určený na výstavbu rodinného domu o veľkost

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok 1611m2, Tužina

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1611m2 v krásnom a tichom prostredí obce

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

150,000 € 93 €/m²

PRENÁJOM Pozemok v Brezne - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemkok v Brezne, časť Zadné Halny. Nachádza sa cca 3 km od centra n

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Brezno

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 1424 m2 s krásnym výhľadom na mesto STUPAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 176 €/m²

Stavebný pozemok Martin-Vrútky, všetky IS na pozemku, rozloha 721 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | Karvaša a Blahovca | 721 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete stavebný pozemok vo Vrútkach, okres Martin v lokalite Kar

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Vrútky

175 €/m2 175 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Mošovce, neďaleko Turč. Teplíc

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Mošovce, okres Turčianske Teplice. Jedná sa o po

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

83 €/m2 83 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Turčiansky Peter - Trebostovo, všetky IS, 878 m2

Reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 878 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete na predaj stavebný pozemok v novej zóne medzi Turčianskym

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

64,820 € 74 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Turčiansky Peter - Trebostovo, všetky siete pri pozemku

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | Trebostovo | 762 m²

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Trebostovo

60,435 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie s výhľadom, ktorý Vás neomrzí – stavebný pozemok Záborie, 5 km od Martina

Reality Záborie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Záborie

170 €/m2 170 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ -Stavebný pozemok Turčiansky Peter-Trebostovo, 657 m2, všetky IS

Reality Trebostovo

Pozemok pre rodinné domy | 657 m²

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Trebostovo

105 €/m2 105 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ-Stavebný pozemok Turčiansky Peter-Trebostovo, 617 m2, všetky IS

Reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | Turčiansky Peter | 617 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

105 €/m2 105 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality v Martine (735)
Rodinné domy na predaj (23075)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Upresniť hľadanie